Rozrywka

WWE Hall Of Famer Trish Stratus przechodzi nagły wyrostek robaczkowy po tym, jak sama trafiła do szpitala

Legenda WWE Trish Stratus miała pilną operację usunięcia wyrostka robaczkowego, gdy miał pęknąć.

Była zapaśniczka, lat 46, początkowo odczuwała ból w brzuchu, a później w prawym podbrzuszu.

3

Stratus usunęła wyrostek robaczkowy, gdy miał pęknąć

3

Kanadyjczyk jest na drodze do wyzdrowienia po ciężkiej próbie

3

Szybko przeszła do Google, aby odkryć, co jest nie tak, i stwierdziła, że ​​jej objawy pasują do zapalenia wyrostka robaczkowego.

Stratus pobiegła więc do szpitala i przeszła operację usunięcia wyrostka robaczkowego, pozostawiając ją z trzema bliznami, ale poza tym bezpieczną i zdrową.

Była wojowniczka zabrała się na Instagram, aby podzielić się swoimi doświadczeniami, ale wydawała się być w dobrym nastroju pomimo ciężkiej próby.

Udostępniła wideo ze szpitala wraz z podpisem, który brzmiał: „Przypomnienie, że jeśli kiedykolwiek będziesz mieć dokuczliwy ból w prawym dolnym kwadrancie – idź na pogotowie…

Gdzie walka wagi ciężkiej Joe Joyce vs Joseph Parker zostanie wygrana i przegrana
Georgina Rodriguez pokazuje nowy tatuaż, gdy cieszy się basenem na dachu z Ronaldo

„Po ciasnym 10-godzinnym dniu podróży w poniedziałek, we wtorek pracowałem nad bólem, przygotowując się do ogłoszenia (które opublikuję jutro).

„Mam dość wysoką tolerancję na ból, więc kiedy to, o czym myślałem, skurcze stały się dość intensywne, pojechałem na pogotowie i okazało się, że mój wyrostek szykuje się do pęknięcia – co może być naprawdę złe, jeśli tak się stanie i może spowodować śmierć i rzeczy, więc naprawdę się cieszę, że poszedłem to sprawdzić, wiesz, żeby uniknąć tego całego umierania.

„Kilka dań na wynos – słuchaj swojego ciała. Doktor Google powiedział mi, że zapalenie wyrostka robaczkowego to ból w prawym dolnym brzuchu, dlatego zajęło mi trochę czasu, aby pomyśleć, że to jest to, ponieważ na początku ból był na całym moim brzuchu.

„Ale po otrzymaniu kolejnej opinii doktora Google (przeczytałem inny artykuł) dowiedziałem się, że zacznie się to od bólu brzucha (również był delikatny w dotyku), ale w miarę jak wyrostek robaczkowy staje się coraz bardziej zaogniony, ból przeniesie się na prawą stronę i będzie nadal żeby było gorzej. I chłopak to zrobił. Okazuje się, że to organ, który nie spełnia żadnej funkcji, więc pozbądź się starego kumpla.

„Mam trzy nowe blizny do dodania do odznak mojego ciała i jeden narząd mniej… powrót do zdrowia do tej pory nie był taki zły, zdecydowanie do opanowania. Chciałem się tylko sprawdzić!”

Stratus jest nadal jednym z najbardziej lubianych zapaśników z pokolenia „Divas” i może pochwalić się ponad dwoma milionami obserwujących na Instagramie.

The Hall of Famer regularnie informuje swoich obserwatorów o swoich codziennych działaniach za pośrednictwem platformy mediów społecznościowych – gdzie ostatnio zachwyciła ich pikantnym selfie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button