Rozrywka

Wyjaśnienie historii Glorii Estefan z Jennifer Lopez i Shakirą przez lata

Trio podzielone. Gloria Estefan nawiązał osobne przyjaźnie z Jennifer Lopez oraz Shakira — który trafił na pierwsze strony gazet dzięki występowi na Super Bowl 2020.

Po tym, jak Lopez i Shakira zostali mianowani współgłównymi gwiazdami tego wydarzenia sportowego, obaj opowiedzieli o swoich planach uczczenia kultury latynoskiej w ten wielki wieczór. Podczas występu na Dzisiejszy program z Jimmy’m Fallonem w grudniu 2019 r. Nowojorczyk drażnił się, że ona i Shakira „wniosą smak” na Super Bowl.

The Naciągacze aktorka wyjaśniła również, w jaki sposób kamień milowy w karierze w dniu jej urodzin dodał wagi do występu. „Czuję, że będzie świetnie, ponieważ [Shakira] reprezentuje również naprawdę ważną część społeczności latynoskiej, która mieszka w Stanach Zjednoczonych — która urodziła się i wychowała w Stanach Zjednoczonych — i w pewnym sensie czuję, że reprezentuję inną część świata latynoskiego, czyli wszystkich ludzi wokół świat, który ledwo mówi po angielsku i ogromna część populacji, która również przybyła do USA z amerykańskim snem” – powiedział Lopez Zane Lowe w Apple Music Beats 1 w tym czasie.

Dodała: „Myślę, że będzie to wydarzenie upamiętniające kulturę latynoską i znaczenie kobiet również w branży”.

Estefan ze swojej strony publicznie poparła Lopeza i Shakirę przed osiągnięciem sukcesu. „Myślę, że do młodszych pokoleń należy przyjście tam i skopanie tyłków, i myślę, że będą świetnie sobie radzić. Mam na myśli, J. Lo i Shakira – nie ma nic lepszego niż to”, powiedziała wyłącznie Nas tygodniowo w grudniu 2019 r. „Myślę, że do młodszych pokoleń należy przyjście tam i skopanie tyłka, i myślę, że zrobią to niesamowicie. To znaczy J. Lo i Shakira – nie ma nic lepszego niż to.”

W czerwcu 2022 Lopez odpowiedziała na wyzwania, przed którymi stanęła podczas występu na Super Bowl w jej Połowa czasu film dokumentalny.

– Mamy sześć pieprzonych minut. Mamy 30 sekund piosenki, a jeśli poświęcimy minutę, to tyle, zostało nam pięć. Ale muszą być pewne piosenki, które śpiewamy. Musimy mieć swoje chwile śpiewania. To nie będzie taneczna rewia królowa” – powiedziała w filmie aktorka. „Musimy zaśpiewać nasze przesłanie. … To najgorszy pomysł na świecie, żeby Super Bowl rozegrały dwie osoby. To był najgorszy pomysł na świecie”.

Podczas Połowa czasu film, widzowie mogli również rzucić okiem na proces współpracy Lopeza i Shakiry. „Powiedzieli 12 minut. Dostałem dobre potwierdzenie, że możemy mieć dodatkową minutę lub dwie, więc teraz mamy około 13, 14 minut” Wyjdź za mnie gwiazda szczegółowe. „Myślę, Shakiro, powinniśmy mieć połowę czasu, a ja powinienem [have half]. Jeśli miał to być podwójny headliner, powinni dać nam 20 minut. To właśnie powinni byli, kurwa, zrobić.

W tym samym miesiącu Estefan pozornie rzuciła trochę cienia na komentarze Lopez dotyczące konieczności dzielenia czasu na scenie. „OK, i wyobraź sobie, co powiedziałby J. Lo, gdybym był trzeci [performer]! Dosłownie wyszedłbym, zrobił „Wstrząśnij swoim ciałem” [and ‘Conga’] i na zewnątrz. To była ich chwila. Poza tym nie chciałem iść na dietę w grudniu” – powiedział Estefan Zobacz, co się dzieje na żywo z Andym Cohenem po potwierdzeniu, że odrzuciła ofertę udziału.

Przewiń w dół, aby zobaczyć podział przyjaźni Estefana odpowiednio z Shakirą i Lopezem:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button