Rozrywka

Wyjaśnienie łez księżniczki Charlotte na pogrzebie królowej

Zdjęcie księżniczki Charlotte zrobione po pogrzebie królowej w Opactwie Westminsterskim w poniedziałek stało się popularne po tym, jak wielu spekulowało, że siedmiolatka wybuchła płaczem po nabożeństwie.

WIĘCEJ: Księżniczka Charlotte mówi księciu George’owi, aby pokłonił się trumnie królowej

Młoda arystokrata stała w Wellington Arch obok swojej matki, księżnej Walii i jej brata, księcia Jerzego, kiedy została złapana, trzymając ręce w kierunku oczu.

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: Księżniczka Charlotte nie płakała w Wellington Arch

Jednak sekwencja zdjęć zrobionych po ceremonii sugeruje, że księżniczka mimo wszystko nie płakała i mogła wycierać coś z oczu lub być może osłaniając je przed słońcem, które odbija się od jej pleców.

W rzeczywistości, na nagraniu wideo zrobionym w Wellington Arch, siedmioletnia Charlotte wydaje się bardzo odważna, a nawet przekazuje trochę mądrości swojemu starszemu bratu, George’owi, mówiąc mu, aby ukłonił się, gdy minęła ich trumna ich prababki.

WIĘCEJ: Jak księżna Kate uspokoiła swoje dzieci podczas rozdzierającego serce pogrzebu

CZYTAJ: Najważniejsze kamienie milowe księżniczki Charlotte na pogrzebie królowej

Para została sfilmowana podczas wymiany słów, gdy czekali na umieszczenie trumny na królewskim karawanie, gdzie wyraźnie widać Charlotte mówiącą: „Musisz się pokłonić” George’owi, który wydaje się uważnie słuchać swojej siostry.

Księżniczka Charlotte dzielnie stanęła obok matki i brata

Dwoje dzieci z Cambridge dołączyło do matki i ojca w procesji na pogrzeb w Opactwie Westminsterskim. Na początku nabożeństwa rodzeństwo weszło ramię w ramię między rodzicami w ostatniej chwili. Para miała początkowo podążać za rodzicami, przed wujkiem i ciotką, księciem i księżną Sussex.

Ich młodszy brat, książę Ludwik, nie brał jednak udziału w historycznej ceremonii i prawdopodobnie zostanie uznany za zbyt młodego, by wziąć w nim udział.

Młoda księżniczka kazała bratu pokłonić się przed trumną królowej

Zapytana o to, jak jej dzieci radzą sobie po stracie prababki, gdy pojawiły się przed tłumami w Sandringham, księżna Kate ujawniła w zeszłym tygodniu, że „dzieci mają się dobrze i są pod opieką w szkole”.

Upewnij się, że nigdy nie przegapisz KRÓLEWSKIEJ historii! Zapisz się do naszego biuletynu, aby otrzymywać wszystkie wiadomości o gwiazdach i królach bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button