Rozrywka

Wyjaśnienie zakończenia „Big Mouth”: Jak Miho zachorował na raka? Czy jest sezon 2 K-dramy?

SEUL, KOREA POŁUDNIOWA: „Wielkie usta” dobiegły końca z najwyższą oglądalnością finału na poziomie 13,7% w całym kraju. Był to również najczęściej oglądany dramat K w swoim przedziale czasowym i najczęściej komentowany dramat K w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Aktor Lee Jong-suk kontynuuje swoją zwycięską passę zdobywania udanych projektów, podczas gdy Yoona z Girls’ Generation została oklaskiwana za rolę Miho. Cóż, odcinek 16, który był finałem, odpowiedział na wiele pytań, takich jak w jaki sposób Miho zachorował na raka, a także zostawił fanom pytanie – czy jest sezon 2?

REKLAMA

Cóż, zakończenie zostało wyjaśnione, a także utrzymane jako otwarte na możliwość drugiego sezonu, jeśli producenci „Big Mouth” dostaną zielone światło. Finał rozpoczął się debatą wyborczą, podczas której sabotowany jest Changho Jong-suka. W międzyczasie Miho jedzie na farmę rybną. Oszukuje kierownika, by pomyślał, że wypił wodę, na którą była narażona, i dowiaduje się, że ścieki z NK Chemical są wykorzystywane na farmie rybnej.

REKLAMA

CZYTAJ WIĘCEJ

„Boss-Dol Mart”: EXO Xiumin i Monsta X Hyungwon obsadzili ten sam dramat K, fani mówią „miejcie litość”

Seoul Drama International Awards: „Przebiśnieg” w końcu wygrywa, fani Jisoo mówią „zasłużony”

REKLAMA

Finał „Big Mouth” opowiada, jak Miho zachorował na raka

Gdy dochodzimy do zakończenia „Wielkich ust”, Soontae pyta ojca Miho o jej misję, a widzowie dowiadują się, dlaczego nikt nie zastanawiał się, czy Miho ma raka – ponieważ myśleli, że była narażona na działanie wód gruntowych, a nie ścieków z farmy rybnej, kiedy podążała za modelowi więźniowie. Okazuje się, że duża dawka promieniowania została wyemitowana podczas rafinacji NF9, cudownego leku do oceanu przez farmę rybną przez ostatnie 30 lat.

Podczas debaty Choi Doha nadal sabotuje Changho, gdy dostaje oszusta kryptowalutowego na panelu przesłuchań. Soontae również pociąga za sznurki i włącza Miho do panelu, gdzie ujawnia, że ​​zachorowała na raka z powodu nielegalnego składowania odpadów. Odtwarza również wideo kierownika, który odsłania farmę rybną.

REKLAMA

Choi Doha nie jest karana

Wybuchają protesty, aby Choi Doha wycofał się z wyborów. Jest badany, ale nie ma wystarczających dowodów. Prowadzi to do tego, że Changho zastawia pułapkę na Juhee. Opowiada jej o ich planie udowodnienia morderstwa Starszego Kanga, które ją uruchamia. Mówi kierowcy Doha, że ​​wiedziała już, że jej mąż zabił Kanga. Z drugiej strony Doha nie zostaje aresztowany i mówi, że przyjrzy się swojej firmie NK Chemicals, aby uspokoić ofiary.

Zespół Changho jest przekonany, że zwycięży w wyborach, ponieważ ujawnił korupcję Doha. Ale Doha wygrywa i zostaje ponownie wybrany na burmistrza. Juhee czuje się winny i oddaje swój telefon z palnikiem Changho. Zgadza się również zeznawać przeciwko niemu. Ale Doha łapie ją przez kamerę szpiegowską i zostaje wysłana do szpitala psychiatrycznego. Doha zostaje uniewinniony. Miho mdleje, wyrażając swoje frustracje i trafia do szpitala. Ona i Changho zapewniają się nawzajem o swojej miłości, gdy Miho umiera we śnie.

REKLAMA

Changho podejmuje drastyczne środki

Nie mając nic do stracenia, Changho konfrontuje się z Dohą na basenie, gdzie burmistrz nie okazuje skruchy. Changho następnie ujawnia, że ​​nie będzie się czuł źle, ponieważ dodał ścieki radiacyjne do basenu, w którym pływała Doha. Zszokowany Doha kaszle krwią i wpada do wody.

NK Chemicals zostaje pozwany. Zostaje znaleziona złota ukradziona z Doha z Wielkiej Myszy i papieru Seo Jaeyounga. Juhee zostaje uratowany i zeznaje, że jego artykuł rzeczywiście łączy proces rozwoju NF9 z rosnącą zachorowalnością na raka w Gucheon. VIP-y są skazani na 10 lat więzienia za jego morderstwo. Zespół Wielkiej Myszy przekazuje złoto sierocińcom.

REKLAMA

Czy jest sezon 2?

Dramat K kończy się wizytą Changho na grobie Miho i przypomnieniem sobie jej słów o tym, żeby był dobrą Wielką Myszą, która pomaga biednym. Wygląda na to, że ponownie rozważa rezygnację ze stanowiska Wielkiej Myszy, jak wcześniej powiedział. Ponieważ martwe ciało Doha nie zostało pokazane, a seryjny morderca syna Kanga również został zaalarmowany o śmierci ojca, ale się nie pojawił, widzowie zastanawiali się, czy będzie sezon 2.

REKLAMA

Cóż, 18 września producenci „Big Mouth” podzielili się: „Uważamy, że jest za wcześnie, aby dyskutować o sezonie 2. Będziemy ciężko pracować, aby spróbować wrócić z dobrym projektem”. Z kilkoma dramatami K, które doczekały się drugiego sezonu, takich jak „Komórki Yumi” i „Alchemia dusz”, możliwość sequeli w branży dram K nie jest teraz zbyt daleko idąca.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button