Rozrywka

Wyjaśnienie zakończenia Netflix „The Sandman”: Czy Lucyfer z Gwendoline Christie będzie odgrywał ważniejszą rolę w drugim sezonie?

Akcyjna adaptacja „The Sandman” Neila Gaimana w końcu zadebiutowała na Netflix po tym, jak od lat 90. został zesłany do piekła produkcyjnego. Dziesięcioodcinkowy serial twórcy „American Gods” spełnił swoje zadanie jako jeden z najlepszych dramatów fantasy roku, upewniając się, że takie filmy jak „House of the Dragon” HBO i teledysk Prime „Władca Pierścieni”: Pierścienie Mocy mają standard do przeskoczenia. Podczas gdy Netflix zlecił „Lucyfer” luźno oparty na komiksie Gaimana, ta zupełnie nowa seria wprowadza do miksu nowe postacie.

REKLAMA

Chociaż Lucyfer niekoniecznie odgrywa główną rolę w „The Sandman”, który przy okazji rozpoczyna sezon 2, postać grana przez Gwendolin Christie z pewnością będzie miała ogromną rolę do odegrania w następnej części. Zanim przeanalizujemy zakończenie i spojrzymy w przyszłość, krótkie wprowadzenie: Seria podąża za Morfeuszem (Tom Sturridge), znanym również jako Sen. Dramat widzi, jak próbuje odeprzeć śmiertelne zagrożenie, gdy dowiaduje się, że wir snów w postaci 21-letniej kobiety o imieniu Rose Walker (Vanesu Samunyai) jest w stanie nieświadomie zniszczyć świat. Sprawy toczą się na boki, gdy zaczyna zdobywać więcej mocy, aby osłabić ścianę między królestwem snów a światem na jawie.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Recenzja Netflix „The Sandman”: mroczna seria fantasy Neila Gaimana i Davida S Goyera imponująca w łatach

„The Sandman” na Netflix: Jenna Coleman na Johannie i czym różni się od Johna Constantine’a

REKLAMA

Tom Sturridge jako sen w „The Sandman” (Netflix)
Tom Sturridge jako sen w „The Sandman” (Netflix)

Wyjaśnienie zakończenia „The Sandman”: Czy Lucyfer będzie odgrywał bardziej znaczącą rolę w sezonie 2?

Ostatnie minuty rozdziału 10 widzą uporządkowane zakończenie Dream, ale Lucyfer nie jest dobry, jest antagonista ustawiony na sezon 2. Postać o imieniu Azazel odwiedza diabła i oferuje szansę udania się do świata Dreaming, aby zdobyć z powrotem w Dream. Ci, którzy złapali serię, pamiętają potyczkę między nimi w rozdziale 4, którą wygrywa Dream, a gdy pielęgnuje zemstę, motywem Azazela może być właśnie to, czego potrzebuje. Deklaruje, że rzuci Morfeusza na kolana, gdy demony wyśpiewują jej imię, gdy ekran znika z niesamowitą nutą.

REKLAMA

Chociaż nie ma jeszcze oficjalnych wiadomości o odnowieniu, rosnący i już porywający odbiór sprawia, że ​​​​nie ma sensu, jeśli Netflix rzeczywiście zapali zielony sezon 2. Szczegóły fabuły są trudne do spekulacji, ale istnieje możliwość wydania oparty na tomie 4: Sezon Mgieł Gaimana, w którym następuje kolejne starcie między nimi, gdy Morfeusz udaje się do piekła, aby uratować postać o imieniu Nada.

REKLAMA

„The Sandman” jest obecnie transmitowany w serwisie Netflix.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button