Rozrywka

„Wypadek czy nikczemny?”: Ekspert pyta, czy pilot Charles Crooks naprawdę „wyskoczył” z samolotu

Ekspert podaje w wątpliwość mrożące krew w żyłach doniesienia o tym, jak pilot z Północnej Karoliny wyskakuje z samolotu snafu, pozostawiając drugiego pilota z zadaniem awaryjnego lądowania.

Mały dwusilnikowy samolot CASA 212-200 z dwoma pilotami na pokładzie wykonał awaryjne lądowanie w piątek po południu na międzynarodowym lotnisku Raleigh-Durham. Ale kiedy załoga otworzyła bramę uszkodzonego samolotu, na pokładzie był tylko jeden z pilotów. Później ocalały pilot samolotu ujawnił, że jego drugi pilot, 23-letni Charles Hew Crooks, wyskoczył z samolotu na śmierć 29 lipca 2022 r. Jednak pilot i prawnik Fred Tecce powiedział Fox News Digital, że byłoby to bardzo mało prawdopodobny.

REKLAMA

CZYTAJ WIĘCEJ

„Szalony”: Pasażer, który „nie ma pojęcia, jak latać” ląduje bezpiecznie na Florydzie po zachorowaniu pilota

NAJDZIWNIEJSZE DWI KIEDYKOLWIEK! Student-pilot ląduje małym samolotem na autostradzie, aresztowany za „latanie pod wpływem alkoholu”

REKLAMA

Mówiąc o mrożącym krew w żyłach incydencie, Tecce powiedziała: „[I] Zdziwiłby się, gdyby wyskoczył z samolotu. Każdy pilot z komercyjną oceną wie, żeby tego nie robić. On nie jest głupcem.

„Każdy pilot wie, że awaria podwozia to nic. Jeśli samolot płonie lub spada, to inna historia. Miałem problemy z podwoziem, a ty latasz i próbujesz go rozwiązać. To nic wielkiego Dopóki zachowujesz kontrolę. Każdy pilot wie, że nie ma się czym martwić – dodał.

REKLAMA

Tecce twierdził, że jedyną możliwością w tym scenariuszu jest to, że Crook doznał poważnego urazu podczas przygotowań do sytuacji awaryjnej lub że z martwym pilotem stało się coś złego. „Mogło być coś między pilotem a drugim pilotem lub mógł on próbować otworzyć drzwi w oczekiwaniu. W tym samolocie z drzwiami zostajesz szarpnięty lub wyciągnięty z drzwiami. Mógł się poślizgnąć albo upadły – powiedział Tecce.

REKLAMA

„Czy jego odlot z samolotu był wypadkiem czy nikczemnym?” on zapytał. „Pilot będzie czekał na wiele pytań” – powiedział, dodając: „Będzie interesujące, jeśli będzie adwokatami, ponieważ w tej chwili nie ma dowodów na to, że zrobił coś złego”.


REKLAMA


Po awaryjnym lądowaniu samolotu Federalna Administracja Lotnictwa ujawniła, że ​​podwozie samolotu zostało w pewnym momencie uszkodzone, co spowodowało, że samolot ześlizgnął się z pasa startowego na trawę między dwoma pasami startowymi na lotnisku w Raleigh.

„Awaryjne, straciliśmy prawe koło” – mówi pilot w nagraniu uzyskanym przez NBC. „Chcielibyśmy porozmawiać z Raleigh i wykonać awaryjne lądowanie w Raleigh”. Dodał, prosząc o pomoc kontrolę ruchu lotniczego.

REKLAMA

Tożsamość ocalałego pilota nie została ujawniona przez urzędników. Policja nadal dokładnie bada incydent. Ojciec złodziejaszków nie wiedział, dlaczego jego syn mógł wyskoczyć z samolotu. „Powiedział kilka tygodni temu, że nie zamieniłby się miejscami z nikim na świecie. Uwielbiał to, gdzie był” – powiedział WRAL. „Nie wyobrażam sobie, co się stało”. Crooks pracował jako instruktor latania przez około rok, zanim stracił życie.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button