Rozrywka

Wywiad Camilli Parker Bowles w brytyjskim Vogue: 6 jej najbardziej pamiętnych cytatów

Camilla Parker Bowles jest oficjalnie na łamach brytyjskiego Vogue’a. Księżna Kornwalii dołącza do listy arystokratów pojawiających się w czasopiśmie. Oprócz pozowania do zdjęć przyszła Królowa Małżonka w towarzyszącym wywiadzie szczerze się wyraziła. Rozmawiała o wszystkim, od urodzin i bycia dziadkiem po małżeństwo z księciem Karolem i latami księżnej Diany. Sprawdź niektóre cytaty Camilli z brytyjskiego Vogue’a.

Camilla Parker Bowles pojawia się w brytyjskim wydaniu Vogue z lipca 2022 r.

Po świętowaniu weekendu Platynowego Jubileuszu z brytyjską rodziną królewską, Camilla ponownie wystąpiła publicznie. Tym razem jednak zrobiła to na łamach brytyjskiego Vogue’a.

Księżna Kornwalii pojawia się w brytyjskim Vogue’u z lipca 2022 roku, wraz z wywiadem i zdjęciami. Rozmawiała z redaktorem naczelnym brytyjskiego Vogue, Edwardem Enninfulem, w Clarence House, londyńskim domu, który dzieli z księciem Karolem.

Według publikacji księżna Kornwalii pozowała do zdjęć w kwietniu 2022 roku. Zdjęcia wykonane przez fotografa Jamiego Hawkeswortha przedstawiają Camillę wewnątrz i na zewnątrz Clarence House.

Camilla Parker Bowles mówiła o latach księżnej Diany w brytyjskim Vogue: „To nie jest łatwe”

Księżna Kornwalii opowiedziała o kontroli, jaką otrzymała w związku z Karolem i księżną Dianą. Przez lata Camilla i Charles byli połączeni. W jednym przypadku zmarła Diana opowiadała nawet o konfrontacji z Camillą na temat jej związku z jej ówczesnym mężem.

„To nie jest łatwe”, powiedziała Camilla o badaniu. „Byłem obserwowany [sic] przez tak długi czas, że po prostu trzeba znaleźć sposób, by z tym żyć. Nikt nie lubi być cały czas oglądany i, wiesz, krytykowany [sic].

„Ale myślę, że w końcu wzniosę się ponad to i radzę sobie z tym. Musisz żyć dalej” – dodała z tym, co rynek określił jako „spokojne wzruszenie ramion”.

Camilla Parker Bowles podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat urodzin, Wordle i fioletu

W jednym z jaśniejszych momentów w wywiadzie dla brytyjskiego Vogue Camilli, okazało się, że księżna Kornwalii omija kolor fiołkowy. Enninful napisał, że on i jego pracownicy zauważyli wisterię w ogrodach Clarence House. Zapytali, czy Camilla ma w swojej szafie jakieś ubranie, które by pasowało. Odpowiedź brzmiała nie. Miała nawet nazwę dla koloru „menopauzalny fiolet”.

Zmieniając biegi, Camilla również otworzyła się na bycie babcią. Ma dwoje dzieci ze swoim byłym mężem Andrew Parkerem Bowlesem, a teraz ma pięcioro wnucząt. Poza tym, że zaskoczyła swoją wnuczkę, która uczęszcza do pobliskiej szkoły, przyznała się do bycia fanką Wordle.

„Codziennie robię Wordle z moją wnuczką” – powiedziała Camilla. „Wyśle do mnie SMS-a z informacją: „Zrobiłam to za trzy”, a ja powiem: „Przepraszam, dzisiaj zrobiłam to za dwa”. To bardzo satysfakcjonujące, kiedy mówi ci, jaka jesteś genialna – dodała ze śmiechem.

Inny temat, który poruszyła? Urodziny. „Pozwalam im przychodzić i odchodzić. To znaczy, bardzo bym się cieszyła, gdybym cofnęła zegar – dodała ze śmiechem. „Kiedy dochodzisz do jakiejś dużej liczby, niezależnie od tego, czy jest to 30, 50, 70, myślisz: 'Boże, to jest takie stare’”.

Camilla Parker Bowles cytuje wywiad z brytyjskiego Vogue’a: Spotkanie z księciem Karolem przy herbacie

Camilla Parker Bowles i książę Karol | Chris Jackson/Getty Images

Ponadto księżna Kornwalii dała wgląd w życie małżeńskie z Karolem. Pobrali się w 2005 roku i starają się nadrobić zaległości każdego wieczoru pomimo napiętego harmonogramu.

„Czasami nie jest to łatwe, ale zawsze staramy się znaleźć punkt w dniu spotkania” – powiedziała Camilla. „Czasami to tak, jakby statki przelatywały w nocy, ale zawsze siadamy razem, pijemy herbatę i dyskutujemy o dniu.

„Mamy chwilę”, dodała, nazywając to „pięknym” na „nadrobienie zaległości”, kiedy „mają trochę czasu”.

Camilla ujawniła również, że siedzenie razem w ciszy jest „najmilszą rzeczą”, którą ona i Charles robią podczas podróży. „Wiesz, kiedy wyjeżdżamy, najmilszą rzeczą jest to, że siedzimy i czytamy nasze książki w różnych rogach tego samego pokoju” – powiedziała. „To bardzo relaksujące, ponieważ wiesz, że nie musisz prowadzić rozmowy. Po prostu usiądź i bądź razem.

POWIĄZANE: Książę William i książę Harry są „Absolutnie chorzy” Książę Karol chce, aby Camilla Parker Bowles miała tytuł królowej przeznaczony dla księżnej Diany, mówi autor królewski

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button