Rozrywka

„Wyzwanie: All Stars” sezon 3: O której godzinie każdy odcinek trafia do Paramount+?

Wyzwanie: Wszystkie Gwiazdy 3 niedawno miał premierę 11 maja z dwoma pierwszymi odcinkami. O której godzinie każdy? Wyzwanie: Wszystkie Gwiazdy 3 odcinek na antenie Paramount+?

Logo Paramount plus na ekranie | Rafael Henrique/SOPA Images/LightRocket/Getty Images

O której odcinki „The Challenge: All Stars 3” są emitowane w Paramount+?

Wyzwanie: Wszystkie Gwiazdy powrócił z sezonem 3 tylko z tymi, którzy wcześniej zakwalifikowali się do finału podczas flagowej serii.

24 zawodników, niektórzy, którzy nie startowali od lat, a inni powracający po kolejną szansę na tytuł, mają do czynienia z wypłatą w wysokości 250 000 USD, którą najlepsi gracze płci męskiej i żeńskiej zabiorą do domu.

ZWIĄZANE Z: „Wyzwanie: All Stars 3” Odcinek 2: Kto wrócił do domu? Plus, 1 gracz już zrezygnował

W historycznej obsadzie znaleźli się Brad Fiorenza, Cynthia Roberts, Darrell Taylor, Derrick Kosinski, Jemmye Carroll, Jonna Mannion, Jordan Wiseley, Kailah Casillas, KellyAnne Judd, Kendal (Sheppard) Darnell, Latterian Wallace, Mark Long, Melinda Collins, MJ Garrett, Nehe Clark, Nia Moore, Roni Chance, Sylvia Elsrode, Syrus Yarbough, Tina (Barta) Bridges, Tyler Duckworth, Veronica Portillo, Wes Bergmann i Yes Duffy.

Nowe odcinki Wyzwanie: Wszystkie Gwiazdy 3 są wydawane w środy o 3 nad ranem czasu wschodniego na Paramount+.

Kto wrócił do domu podczas odcinków 1 i 2 „The Challenge: All Stars 3”?

Sezon rozpoczął się łamigłówkowym wyzwaniem, które Wes i Sylvia wygrali, dając im moc Sabotażu i stając się pierwszymi dwoma członkami Władzy.

Kolejni czterej zawodnicy płci męskiej i żeńskiej, w tym Yes, KellyAnne, MJ i Veronica, również utworzyli grupę, której zadaniem było podjęcie decyzji, kto zmierzy się na Arenie z przegranymi z codziennej misji, Syrusem Yarbough i Cynthią Roberts.

Kiedy szóstka omówiła swoje opcje, postanowili wyznaczyć przedostatnich miejsc, Tylera i Tinę, biorąc pod uwagę uzasadnienie łatwe do wyjaśnienia. Syrus i Tina wygrali eliminacje, a gwiazda Tylera i Cynthii. W trakcie Wyzwanie: Wszystkie Gwiazdy 3 Odcinek 2, Wes i Sylvia sabotowali odpowiednio Jordana Wiseleya i KellyAnne Judd, co uniemożliwiło im kolejne wyzwanie z jednominutowym opóźnieniem.

Obaj się nie opłacili, ponieważ Jordan wciąż stanowił Władzę, a KellyAnne miała trudności z zagadką. Władze nazwały mężczyznę i kobietę, których chciały uratować, i zdecydowały, kto zmierzy się z przegranymi wyzwania, Tiną i Laterrianem, w celu wyeliminowania z pozostałych. Zgodzili się co do Marka i Melindy, ale ta ostatnia zrezygnowała przed udziałem z powodu kontuzji kostki. Mark później pokonał Laterriana, zdobywając swoją Gwiazdę, podobnie jak Tina, mimo że nie rywalizowała.

„Wyzwanie: All Stars 3” zawiera sabotaż i gwiezdne zwroty akcji

Gracze noszą na koszulkach gwiazdy, z których każda zaczyna się od jednej. Jednak gdy ktoś pokona innego w eliminacji, zdobywa jego gwiazdki.

Gospodarz TJ Lavin nie ogłosił jeszcze przewagi, ale zasugerował, że moc rośnie wraz z liczbą gwiazdek, które ma konkurent.

Dodatkowo sezon zawierał zwrot Sabotażu, przyznawany dwóm najlepszym męskim wykonawcom, aby sabotować każdego, kogo wybiorą w następnym wyzwaniu.

Wes i Sylvia już wykorzystali tę przewagę, a Yes i Kendal mają obecnie władzę. W zwiastunie odcinka 3 wydaje się, że Kendal planuje użyć jej na męskim konkurentze. Wyzwanie: Wszystkie Gwiazdy 3 emitowane w środy na Paramount+.

ZWIĄZANE Z: „Wyzwanie”: gdzie nakręcono „All Stars 3”?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button