Rozrywka

Yamilet Martinez: Dziewczyna, 7 lat, śpi w samochodzie skradzionym w Portland, który znajduje się bezpiecznie po wydaniu Amber Alert

PORTLAND, OREGON: Policja w Portland znalazła zaginioną młodą dziewczynę podobno śpiącą w skradzionym pojeździe w niedzielę 18 września wieczorem. Yamilet Martinez, lat 7, spał w samochodzie skradzionym na Southeast 49th i Southeast Powell Boulevard. Samochód został opisany jako czarna Honda Civic z 2011 roku bez tablic rejestracyjnych i podobno został skradziony około godziny 19:00 lub nieco wcześniej.

REKLAMA

Ogłoszono Bursztynowy Alarm dla Yamilet. Stwierdzono, że miała 4 stopy i 5 cali wzrostu, ważyła około 97 funtów, a ostatnio widziano ją w różowych butach i żółtej koszuli z napisem „Bądźcie dla siebie mili”. Yamilet została znaleziona „bezpieczna i zdrowa w rejonie Laurelhurst Park” i została zabrana do wschodniego komisariatu PPB, aby połączyć się z rodziną. Bursztynowy alarm dotyczący zaginionej dziewczynki został wydany około godziny 22.35 w nocy 18 września. Mimo że dziewczyna jest bezpieczna, jak dotąd nie dokonano żadnych aresztowań w związku z tą kradzieżą i możliwym uprowadzeniem.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Obawy rosną u 2 nastoletnich dziewcząt, które wciąż brakuje CZTERECH DNI po tym, jak ostatnio widziano je w szkole

WYŁĄCZNIE | „Stało się coś złego”: Zaginiona siostra Jolissy Fuentes, Irene, mówi, że policja nie robi wystarczająco dużo, by ją znaleźć

REKLAMA

Policja w Portland wydała aktualizację sytuacji, mówiąc: „Yamilet Martinez została odnaleziona bezpiecznie w okolicy Laurelhurst Park. Yamilet została znaleziona w skradzionym pojeździe. Yamilet wkrótce połączy się z rodziną na wschodnim posterunku, gdzie W celu zorganizowania jej poszukiwań powołano dowództwo. Detektywi policji z Portland ds. osób zaginionych będą kontynuować śledztwo w sprawie incydentu. PPB dalej dziękowała obywatelom za wskazówki i poinformowała, że ​​około 50 funkcjonariuszy ciężko pracuje nad znalezieniem nieletniego.

REKLAMA

Biuro Policji w Portland prosi każdego, kto ma jakiekolwiek dodatkowe informacje na temat tej sprawy, o skontaktowanie się z detektyw Heidi Helwig pod adresem [email protected]odwołując się do sprawy nr 22-252068.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button