Rozrywka

„Zabijałem pająka dziennie w mieszkaniu pełnym karaluchów, zanim zostałem ikoną OnlyFans”

Modelka OnlyFans wyprowadziła się z „mieszkania pełnego karaluchów” do wartej wiele milionów funtów, 15-sypialni rezydencji, korzystając z pieniędzy zarobionych na sprzedaży pikantnych treści w Internecie.

Urodzona w Kanadzie Alice Irving, lat 24, spędziła rok na renowacji luksusowego domu, po czym sprzedała go z ogromnym zyskiem.

Przemawiając wyłącznie do Daily Star, wyjaśniła, że ​​kiedy po raz pierwszy wyprowadziła się z domu, mieszkała ze współlokatorami, ale wkrótce zdała sobie sprawę, że potrzebuje własnego miejsca, aby ludzie nie słyszeli, jak „robi rzeczy” do pracy.

Początkowo blok mieszkalny, do którego się wprowadziła, był w porządku, jeśli nie trochę stary i znajdował się w dogodnym miejscu.

Stary blok mieszkalny miał pająki, a później był pełen karaluchów (Zdjęcie: Mapy Google) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

„Byłam tam przez kilka lat, nie było najładniej, ale chciałam zaoszczędzić pieniądze” – powiedziała.

„Było dużo pająków, zabijałem pająka dziennie, co nie było normalne”.

Poza pająkami, w mieszkaniu nie było nic złego. Tak było, dopóki nie próbowała się wyprowadzić.

Alice powiedziała: „Miałam kilku gości, żeby sprawdzić mieszkanie i wziąć moją dzierżawę. Przyszedł jeden facet i był naprawdę wysoki. Zobaczył na górze mojej lodówki, że były martwe karaluchy, których byłam za mała, żeby je zobaczyć”.

Nieruchomość, do której się wprowadziła, zajmowała ponad 16 000 mkw. (Zdjęcie: thealiceirving/Instagram)

Poprosił Alice o zbadanie mieszkania na obecność karaluchów, co wymagało zaangażowania specjalistów, którzy przybyli do domu, aby zadymić nieruchomość i złapać insekty.

Alice zgodziła się, nie mając „nic do ukrycia”, ponieważ do tej pory nie było żadnych problemów.

Model powiedział: „Kiedy robisz test na karaluchy, w zasadzie ich przyciąga, utykają wszędzie i są odurzeni wszystkimi oparami.

Basen w rezydencji został wykonany na zamówienie i mógł pomieścić około 100 osób?

„Przeprowadzając ten test, przyciągnął wiele karaluchów i wszystkie moje rzeczy zostały zaatakowane. To było okropne, wszędzie były karaluchy. Musiałem pozbyć się 99% wszystkiego, co posiadałem”.

Alicja straciła wiele „emocjonalnie ważnych” przedmiotów, a także drogie rzeczy, takie jak pianino, komputer i wszystkie jej ubrania, co kosztowało ją „tysiące dolarów”.

Instalacja tego żyrandola kosztowała około 6400 funtów

„Zajęło mi dobry tydzień, aby oczyścić wszystko, 1% pozostałych rzeczy, które miałem. Tak bardzo płakałem” – powiedziała.

„Gdyby gdzieś było jedno jajko, mogłoby to doprowadzić do powstania karalucha, potem kolejnego, a potem jeszcze jednego, ponieważ rozmnażają się bardzo szybko”.

Na szczęście dla Alice, jej dni życia w mieszkaniach z karaluchami i pająkami mają już za sobą.

Alice dostała nowe pianino po tym, jak straciła swoje stare na rzecz karaluchów

Teraz będąc multimilionerką, dzięki swoim treściom dla dorosłych, była w stanie kupić rezydencję o powierzchni 16 000 m² z czterema garażami samochodowymi, 15 sypialniami, pięcioma łazienkami, basenem i kinem domowym.

„Czuję się bardzo, bardzo, bardzo błogosławiona” – powiedziała.

Plan polegał na wyremontowaniu i przewróceniu rezydencji, a Alice sama wykonała wiele pracy, aby zmaksymalizować zysk.

Wyjaśniła: „Zmieniłam wszystko w domu: podłogi, sufit, farbę, klamki, wszystkie elementy oświetlenia, umywalki, toalety.

Obróciła rezydencję podczas Covid, kiedy ceny domów na przedmieściach gwałtownie wzrosły, gdy ludzie wyprowadzili się z miast (Zdjęcie: thealiceirving/Instagram)

„To był dom za milion dolarów. Zarobiłem ponad 400 000 CAD (255 000 funtów) w ciągu zaledwie jednego roku na renowacji, więc sprzedaliśmy go za kilka milionów”.

Alice dodała także kilka nowych funkcji, a także naprawiła stare, w tym bardzo wysokie żywopłoty w ogrodzie za domem (aby umożliwić jej filmowanie sprośnych treści bez oglądania) i żyrandol o wartości 10 000 USD (6 400 GBP), którego instalacja zajęła siedem godzin .

Aby otrzymywać najnowsze wiadomości i historie z całego świata z Daily Star, zapisz się do naszego biuletynu, klikając tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button