Rozrywka

Zainteresowanie „na wysokim poziomie” może wykluczyć Jimmy’ego Garoppolo: Raport

Getty Jimmy Garoppolo próbuje rzucić 7 października 2019 roku pomiędzy 49ers i Browns.

Jimmy Garoppolo miał swoje imię związane z rywalem NFC West podczas wiosennych i wczesnych letnich miesięcy poza sezonem 2022 NFL.

Jedenaście dni temu analityk ESPN NFL Louis Riddick był jednym z tych, którzy wierzyli, że Seattle Seahawks „powinno być po całym” rozgrywającym San Francisco 49ers w przypadku, gdy zostanie zwolniony przez zespół, w którym grał od 2017 roku, z byłym graczem NFL i zwiadowca mówiący „Słuchaj, 49ers nie zamienią Jimmy’ego Garoppolo z Seattle Seahawks w dywizji, ale kiedy go odetną – i wygląda na to, że w końcu go odetną – byłbym skończony. Wszędzie, jeśli jestem Seattle Seahawks.

Ale teraz, po ostatniej aktualizacji późnym popołudniem w środę 22 czerwca, dotyczącą Seahawks, możliwość przejścia Jimmy’ego G z 49ers na Pacific Northwest zaczęła wyglądać na szczuplejszą.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości o 49ers prosto do Twojej skrzynki odbiorczej! Dołącz do biuletynu Heavy on 49ers tutaj!

Dołącz do Heavy na 49ers!

Najnowszy raport dotyczący rywala 49ers

Josina Anderson z CBS Sports HQ ujawniła, że ​​Hawks nadal są zainteresowani byłym pierwszym wyborem, którego nazwa jest również stale kojarzona jako możliwość późnego handlu: Baker Mayfield z Cleveland Browns.

„Podobno Seahawks nadal są bardzo zainteresowani przejęciem QB Baker Mayfield, a za kulisami są otwarci na umowne przedłużenie go, według źródła ligowego”, napisał na Twitterze Anderson.

Jednak Anderson zauważył, że nie oznacza to oficjalnie, że Jastrzębie są całkowicie all-in w pierwszym ogólnym wyborze 2018, który poprosił o wymianę z zespołem, który zabrał go na 1. miejsce.

„Wiem też, że proces zbierania informacji i spostrzeżeń na temat Mayfield wciąż trwa” – dodał Anderson.

Powiedziano mi, że #Seahawki nadal są bardzo zainteresowani przejęciem QB Baker Mayfield i za kulisami są otwarci na umowne przedłużenie go, według źródła ligowego. Wiem też, że proces zbierania informacji i spostrzeżeń na temat Mayfield wciąż trwa.

— IG: JosinaAnderson (@JosinaAnderson) 22 czerwca 2022 r

Seahawki mają obecnie Drew Lock i Geno Smith jako dwie najlepsze opcje wywołujące sygnał w erze post Russell Wilson. Przed 16 marca okresem podpisania umowy z darmową agencją Seattle postanowiło sprzedać jedynego rozgrywającego, który poprowadził franczyzę do jedynej wygranej w Super Bowl z Denver Broncos. Wielu analityków i fanów NFL jest przekonanych, że Lock i Smith nie są długoterminowymi odpowiedziami na salę QB Seattle — stąd też nazwa Garoppolo została wymieniona jako duża szansa, jeśli 49ers zdecydują się obciąć go przed obozem treningowym.

Jednak jest to dodatkowe paliwo dla Garoppolo, które potencjalnie nie nadaje się dla północnego rywala 49ers: główny trener Seattle, Pete Carroll, powiedział ESPN w sobotę, 18 czerwca, że ​​zarówno Lock, jak i Smith „sprawiają duże wrażenie” podczas miniobozu.

Garoppolo powiązany z Mayfield w sprawie innych zalotników QB

Jeśli Seattle nie pojawi się w grze posuwając się do przodu, czy oznacza to, że nie będzie więcej możliwych miejsc docelowych dla QB, który był przedmiotem plotek handlowych od czasu przegranej w meczu o tytuł NFC z Los Angeles Rams?

Okazuje się, że wciąż jest jeden: Carolina Panthers. A analityk USA Today NFL Mark Schofield z Touchdown Wire napisał, dlaczego Pantery pozostają „najlepiej dopasowanymi” dla 30-letniego rozgrywającego.

„Jeśli chodzi o Garoppolo, schematycznie jedna organizacja ma największy sens: Karolina”, napisał Schofield, zanim wyjaśnił, w jaki sposób dokładność Garoppolo w rzutach krótkich i pośrednich oraz w projektach akcji sprawia, że ​​jest idealny do ataku Panter, który jest obecnie prowadzony. przez byłego głównego trenera New York Giants, Bena McAdoo.

Jednak dziennikarz CBS Sports NFL Jonathan Jones poinformował we wtorek, 14 czerwca, że ​​Mayfield i Carolina prowadziły rozmowy, w tym na temat pensji Mayfield.

Ponieważ mini-obozy dla Browns i Panthers rozpoczynają się dzisiaj, rozmowy handlowe między zespołami nadal dotyczą QB Baker Mayfield, według źródeł. Głównym problemem pozostaje pensja Mayfielda i to, ile (lub jak mało) płacą zespoły.

— Jonathan Jones (@jjones9) 14 czerwca 2022 r

Pojawia się inny pomysł z udziałem Garoppolo i Mayfielda za pośrednictwem insidera ESPN Jake’a Trottera: Browns dostaną Jimmy’ego G, jeśli zerwą więzi z byłym Oklahomą wcześniej – plus jeśli QB Brownowie wymienieni na Deshauna Watsona zostaną zawieszeni przez NFL do czasu jego obecnej śledztwo w sprawie oskarżenia Watsona przez kobiety o niewłaściwe zachowanie seksualne podczas sesji masażu (Watson toczy 24 aktywne procesy cywilne).

Tymczasem po stronie 49ers wygląda na to, że Garoppolo pozostanie na wykresie głębokości SF, a Seahawks wykazuje „wysokie zainteresowanie” kolejnym QB na Andersona.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button