Rozrywka

Zapach Billie Eilish jest bardziej popularny niż wszystkie inne perfumy gwiazd — spodziewaj się 1

Piosenkarka i autorka tekstów Billie Eilish jest jedną z największych gwiazd na świecie, mającą na swoim koncie wiele przebojów i liczne nagrody. Podczas gdy Eilish skupia większość swojej uwagi na szalenie udanej karierze muzycznej, młoda artystka znajduje również czas na inne przedsięwzięcia biznesowe. Niedawno autorka hitów wprowadziła na rynek swoje własne perfumy. Fani bardzo dobrze zareagowali na zapach. I chociaż perfumy są na rynku dopiero od niedawna, już dołączyły do ​​grona najpopularniejszych zapachów celebrytów. W rzeczywistości tylko jedna inna piosenkarka przewyższa Eilish pod względem czystej popularności perfum.

Kiedy Billie Eilish wydała swój zapach?

Billie Eilish bierze udział w 94. dorocznym rozdaniu Oscarów w Hollywood i Highland 27 marca 2022 r. w Hollywood w Kalifornii. | Jeff Kravitz/FilmMagic

Pod koniec 2021 roku, kiedy Eilish ogłosiła, że ​​wypuszcza zapach, była już wielką gwiazdą. Młoda piosenkarka, która jest najbardziej znana z piosenek takich jak „Bad Guy” i „Ocean Eyes”, zabrała się na Instagram, aby podzielić się szczegółami na temat swoich perfum „Eilish”. Napisała w swoim podpisie „Jestem tak podekscytowana, że ​​w końcu podzielę się z tobą moim debiutanckim zapachem „Eilish”!!!!!!!!!!!!!!! AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!! to zapach, za którym goniłem od lat. to mój ulubiony zapach na ŚWIECIE.”

Następnie szczegółowo opisała, że ​​zapachy zawsze były „ogromną częścią” jej życia. Więc kiedy dostała szansę na stworzenie perfum, poczuła się jak „marzenie”. Eilish nie przywiązywała swojego nazwiska do wielu przedsięwzięć opartych na produktach, więc fani byli podekscytowani. W listopadzie 2021 zadebiutował zapach. Z nutami mandarynki, wanilii, czerwonych jagód i słodzonych płatków szybko stał się jednym z najgorętszych perfum roku.

” src=”https://www.youtube.com/embed/bS6F-BtcbvI?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Zapach wyprzedał się niemal natychmiast. Chociaż był wielokrotnie uzupełniany na stronie głównej Eilish, podobno cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Według Cosmopolitan nie jest jasne, ile pieniędzy Eilish do tej pory zarobiła na sprzedaży swoich perfum. Ale spodziewano się, że w pierwszym roku obecności na rynku zarobi 60 milionów dolarów. Biorąc pod uwagę, że wyprzedał się przy wielu okazjach, prawdopodobnie Eilish zarobił jeszcze więcej.

Niedawna analiza danych wyszukiwania Google opublikowana przez Hey Discount wskazuje, że perfumy Eilish są drugim najwyżej ocenianym zapachem celebrytów pod względem samego zainteresowania w Internecie. Ma 1,3 miliona wyszukiwań rocznie, w tym 951 000 wyszukiwań hasła „perfumy Billie Eilish” i 314 840 wyszukiwań hasła „perfumy Billie Eilish”. Jedynym zapachem celebrytów, który plasuje się wyżej, jest seria perfum Ariana Grande. Grande ma łącznie więcej wyszukiwań, około 4,4 miliona. Ale jeśli chodzi o słowo „zapach”, Eilish nadal ją przewyższa. Grande ma około 89 200 wyszukiwań hasła „zapach Ariana Grande” do 314 840 wyszukiwań Eilish.

Wiele celebrytów wypuściło na rynek ekskluzywne zapachy

” src=”https://www.youtube.com/embed/TZYqgsbhbrU?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Przez dziesięciolecia wiele celebrytów stworzyło ekskluzywne linie zapachowe, od perfumeryjnego imperium Jennifer Lopez po spersonalizowane zapachy Nicki Minaj i Katy Perry. Fani uwielbiają możliwość rozbujania perfum stworzonych z pomocą ich ulubionej gwiazdy. Kilka gwiazd wypuściło na rynek wiele zapachów. Britney Spears, Elizabeth Taylor i Sarah Jessica Parker to supergwiazdy, które wydały bajecznie udane linie perfum. Do dziś jasne, młode gwiazdy idą za ich przykładem i kuratorują perfumy, które oddają istotę ich scenicznych osobowości.

Podczas gdy Eilish wypuścił do tej pory tylko jeden zapach, w oparciu o odbiór, jakim się cieszył, drugi lub trzeci zapach może całkiem nieźle sobie poradzić.

POWIĄZANE: Billie Eilish mówi o pewności siebie i obrazie ciała: „Muszę odciąć się od pomysłów, które mam na temat mojego ciała”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button