Rozrywka

„Żart primaaprilisowy w maju”: Gwyneth Paltrow wywołuje oburzenie pieluchą dla niemowląt BOGUS 120 USD

Gwyneth Paltrow wywołała oburzenie po tym, jak jej firma Goop wydała nową pieluchę dla niemowląt za 120 dolarów (98 funtów). Aktorka została okrzyknięta za sprzedaż luksusowej pieluchy wysadzanej klejnotami, wyściełanej wełną alpaką, zanim wyjaśniła, że ​​to mistyfikacja.

Na początku tego tygodnia Paltrow zamieścił na Instagramie zdjęcie, które wydawało się promować fałszywy produkt, z podpisem „Poznaj pieluchę. Nasza nowa jednorazowa pieluszka wyściełana dziewiczą wełną alpaki i zapinana na bursztynowe kamienie, znane ze swoich starożytnych właściwości oczyszczających emocje”. Wielu obserwujących potraktowało post poważnie i zaczęło kpić z marki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bobby Brown odwiedza grób Whitney Houston PIERWSZY RAZ, mówi, że by żyła, gdyby byli razem

„Gdzie jest klasa?”: Ariana Grande zatrzasnęła się za noszenie „nieodpowiedniego” stanika na wesele brata

Produkt znalazł się również na porannym programie Lorraine Kelly. Kelly powiedział w programie, że „interesujące” jest to, że tak wielu ludzi myślało, że Paltrow będzie sprzedawał takie przedmioty w pierwszej kolejności. „Cóż, dobrze dla niej”, zauważył Kelly, dodając, „ale ciekawe, że wierzyliśmy, że będzie sprzedawać taki szalony produkt”.

Zanim produkt okazał się fałszywy, kilka osób wyśmiewało go w Internecie. Jeden z użytkowników skomentował pod postem Paltrow: „To musi być żart. Chociaż nigdy nie wiadomo z GOOP”, podczas gdy inny powiedział: „Och / fantazyjne mamy muszą być jeszcze bardziej wytworne i nie mieć kontaktu!” Wkrótce po tym, jak zaczęły napływać negatywne komentarze, aktorka wystąpiła i ujawniła prawdę. Paltrow przyznał, że w środę, 11 maja 2022 r., obudziła się promocja pieluch Goop, i ujawnił, że jest to chwyt reklamowy, mający na celu zwrócenie uwagi na wysokie koszty pieluch.

Paltrow powiedział w filmie opublikowanym na Instagramie: „Goop wypuścił luksusową jednorazową pieluchę za 120 dolarów za opakowanie po 12 sztuk i było dużo oburzenia”, dodając: „Dobrze. Została zaprojektowana, by nas wkurzyć. Bo jeśli traktowanie pieluch jak luksus doprowadza do szału, więc powinno się je opodatkowywać jak luksus”. Paltrow kontynuował: „Pomimo absolutnej konieczności posiadania pieluch, w 33 stanach nie są one traktowane jak przedmiot niezbędny. Są opodatkowane jak dobro luksusowe. nie jest to kompletne rozwiązanie, może pozwolić wielu rodzinom zapłacić za zapas na kolejny miesiąc”.

Wyjaśnienie Paltrowa wywołało lawinę zabawnych i poważnych odpowiedzi na Twitterze. Jeden z użytkowników napisał: „Ta kobieta cofnęła się tak szybko, że peleton zapalił się”. Inny napisał na Twitterze: „Wróć do wchłanialnych pieluch i gumowych spodni i przestań zanieczyszczać planetę żelem i plastikiem. Ale majowy żart primaaprilisowych wełnianych pieluch i klejnotów był ZABAWNY! 😄😄😄👏🏼 Wreszcie coś z Gwyneth, za czym mogę się zająć 😄”, podczas gdy inny powiedział: „Zamiast „rzucać światło na problem”, powinna prowadzić kampanię na rzecz zmian i użyczyć swojego głosu i nazwiska w czymś bardziej użytecznym. Jako kobiety jesteśmy świadomi naszych losów. Właściwie pomaganie byłoby miłe.”Jeśli masz dla nas wiadomość lub interesującą historię, skontaktuj się z nami pod numerem (323) 421-7514

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button