Rozrywka

„Zazdrosna” Melania Trump potępia Vogue jako „stronniczą” za to, że na okładce pojawiła się Jill Biden, ale NIE jej

Była pierwsza dama Melania Trump usiadła na swoim pierwszym wywiadzie po opuszczeniu Białego Domu w 2021 roku. Podczas rozmowy z Pete’em Hegsethem z Fox Nation, skrytykowała redaktor naczelną Vogue’a Annę Wintour za umożliwienie Jill Biden znalezienia się na okładce magazynu strony, ale ignorując ją całkowicie, gdy jej mąż był naczelnym wodzem narodu.

Podczas rozmowy Hegseth zapytał ją: „Przeprowadziliśmy małe badania. Byłaś jedyną pierwszą damą, która poszła na granicę. Zrobiłeś to dwa razy. Jak zniosłeś nieustanną krytykę? przed dodaniem: „Weźmy na przykład Vogue – pięć miesięcy po prezydenturze Joe Bidena, Jill Biden jest na okładce. [Vice President] Kamala Harris jest na okładce, zanim jeszcze złożyła przysięgę. Hillary Clinton była na okładce, gdy była pierwszą damą. Michelle była na okładce trzy razy. Jednak z Twoim doświadczeniem biznesowym, środowiskiem modowym i urodą, nigdy na okładce Vogue’a. Dlaczego podwójny standard?”

CZYTAJ WIĘCEJ

Melania Trump wzywa zwolenników do przekazywania darowizn na rzecz Ukraińców, ostrożny Internet „nie jest gotowy do kliknięcia linku”

Melania uważa, że ​​„trudno nie okazywać swoich emocji” po tym, jak zdała sobie sprawę, że Trump „nie jest dla niej dobry”: Ekspert

Melania odpowiedziała: „Są stronniczy, mają sympatie i antypatie, a to jest takie oczywiste. I myślę, że Amerykanie i wszyscy to widzą. To była ich decyzja, a ja mam dużo ważniejsze rzeczy do zrobienia – i zrobiłem to w Białym Domu – niż bycie na okładce Vogue”.

Donald Trump i Melania Trump opuszczają Biały Dom do Baltimore w stanie Maryland 25 maja 2020 r. w Waszyngtonie. (Zdjęcie: Sarah Silbiger/Getty Images)

Nie jest jednak tak, że 52-letni były model nie zaszczycił okładki Vogue’a. Była twarzą magazynu w lutym 2005 roku w sukni ślubnej wkrótce po wymianie przysięgi z Donaldem Trumpem. Podobno miała również możliwość bycia częścią Vogue po tym, jak została pierwszą damą, ale odmówiła, ponieważ jej zdjęcie na okładce nie było obiecane.

Z drugiej strony, Wintour nigdy wprost nie powiedziała, że ​​nie chce pracować z Melanią, ale w 2019 roku powiedziała Christiane Amanpour: „Ci z nas, którzy pracują w Conde Nast, wierzą, że trzeba bronić tego, w co wierzysz i musisz przyjąć punkt widzenia”.

Anna Wintour bierze udział w gali 2021 Met Celebrating In America: A Lexicon Of Fashion w Metropolitan Museum of Art 13 września 2021 r. w Nowym Jorku. (Zdjęcie: Theo Wargo/Getty Images)

Nie tylko Jill, jej poprzedniczka Michelle Obama była również na okładce Vogue, nie raz, ale trzy razy. A wiceprezydent Kamala Harris dostała szansę jeszcze przed inauguracją w styczniu 2021 r., Co wzbudziło kontrowersje. Ale Harris wzięła je w dobrej wierze i powiedziała, że ​​„ma nadzieję, że okładka posłuży jako„ inspiracja ”dla ludzi wszystkich płci, ras i grup wiekowych oraz zademonstruje, że„ twoje marzenia są osiągalne ”, jak donosi The Daily Mail.

Michelle Obama (po lewej) i dr Jill Biden biorą udział w wydarzeniu, aby ogłosić nowy raport dotyczący zatrudnienia małżonki wojskowej w Pentagonie 15 lutego 2012 r. w Arlington w stanie Wirginia. (Zdjęcie: Chip Somodevilla/Getty Images)

W międzyczasie wiele osób przeniosło się na Twittera, aby wyrazić swoje przemyślenia na temat wywiadu Melanii i jej „zazdrości” wobec Jill. Użytkownik napisał na Twitterze: „Czerniak stworzył okładkę GQ-UK, a dr BIDEN ma to w dupie!” Drugi użytkownik podzielił się: „Zabawne, że to nadal ją irytuje! 😂” Trzeci zapytał: „Proszę wymienić „ważne rzeczy”, Melania była zbyt zajęta robieniem, zamiast starać się jak najlepiej, aby znaleźć się na okładce Vogue?

Tweet brzmiał: „Jak ktoś inny powiedział, Vogue nie ma nagiej rozkładówki”. Inny komentarz dodał: „Jedyną rzeczą, której Melania chciała, gdy była Pierwszą Damą, była okładka Vogue. Jill Biden, Michelle Obama, Laura Bush, Hillary Clinton, Barbara Bush, Nancy Reagan, Betty Ford, Lady Bird Johnson, Jackie Kennedy… wszyscy mieli okładki Vogue. Ale NIE Melanii!”

Melania Trump przyjeżdża na wspólną sesję Kongresu USA z prezydentem USA Donaldem Trumpem 28 lutego 2017 r. w sali Izby Kapitolu USA w Waszyngtonie (fot. Chip Somodevilla/Getty Images)

„Umyte, miękkie porno, rosyjskie panny młode, zakupione przez Trumpa, nie były tak odpowiednie jak Pierwsza Dama Jill Biden na okładkę Vogue. Nie wstydzimy się Jill. Melania” – napisał ktoś. Inna osoba zauważyła: „Dr Jill Biden to Vogue, Melania Trump to Playboy”. Inny powiedział: „Jesteśmy trochę zazdrośni!”

Jeśli masz dla nas materiał rozrywkowy lub historię, skontaktuj się z nami pod numerem (323) 421-7515

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button