Rozrywka

ZBYT WĄSKIE? Kim Kardashian mówi, że miała „obszar pochwy” body SKIMS poszerzony „tylko dla” Khloe

„Obszar pochwy” body z firmy Kim Kardashian SKIMS, firmy produkującej bieliznę modelującą SKIMS, jest powiększany, powiedziała gwiazda reality show w czwartek, 23 czerwca. ”, a ostatnio skarżyła się, że SKIMS nie nadaje się dla ludzi, którzy należą do „klubu big p***”.

41-letnia Kim żartowała, że ​​modyfikacja była „tylko dla” Khloe w nowym filmie na Instagramie, kiedy ujawniła, że ​​zespół SKIMS powiększał krocze ubrania. Kim nagrała incydent na spotkaniu personelu SKIMS i napisała: „@khloekardashian to twój szczęśliwy dzień !!!” Kim napisała, dodając mrugające i śmiejące się emoji: „Jestem na spotkaniu projektowym @skims i zamierzamy poszerzyć przestrzeń pochwy o body modelujące tylko dla CIEBIE”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Khloe Kardashian zachwycona prezentem od fanów w postaci korektora na wielbłąda: „Kocham tę osobę”

Kim jest tajemniczy człowiek Khloe Kardashian? Były Tristan Thompson podobno spotyka się z inwestorem kapitałowym

Słychać było, jak Kim mówiła: „Khloe, byłabyś taka dumna. Jestem na spotkaniu w pełnym stroju modelującym SKIMS i chłopaki, robimy grubszą część pochwy w body – szerszą, przepraszam”. Gwiazda Kardashians dodała: „Zmieniamy kilka rzeczy we wszystkich komentarzach i pytaniach, które zadajecie od dłuższego czasu”.

W sezonie odcinka The Kardashians, który został wyemitowany w kwietniu, Khloe, znana jako Cameltoe Camille, narzekała na body SKIMS. Stwierdziła, że ​​siostry Kardashian „śmieją się ze mnie, że mam większą waginę niż większość” i że miała „kość do wybrania” z Kim. Po tym Khloe powiedziała: „i jest świetny, ale to drzazga – czy powinien po prostu zakrywać moją cipkę?” podczas noszenia body SKIMS.

Khloe powiedziała Kim: „Pochwa potrzebuje trochę więcej materiału, tylko trochę szerszego, a dla wszystkich małych zwierzątek, kogo to obchodzi?” Khloe żartowała, że ​​ma palec wielbłąda na zdjęciu na Instagramie, które opublikowała wcześniej w 2015 roku, napisała: „Dzisiaj pozwoliłam Jen i Joyce nie tylko uczesać i zrobić makijaż, ale właściwie pozwoliłam im się dzisiaj stylizować. I muszę powiedzieć, że kocham to, co stworzyły te dwie panie – och Camille wielbłąd – próbuje się przywitać! Mam nadzieję, że dzisiaj posłucha 🙊”.

„Teraz, kiedy schudłam, przysięgam, że mój kutas też stracił na wadze, o czym nie wiedziałam, że jest opcją, ale dzięki Bogu” – powiedziała Nylonowi rok później. Khloe dodała, że ​​jej palec wielbłąda „nie ma nic przeciwko byciu widocznym w dzisiejszych czasach po tym, jak Khloe zrzuciła funty”. Wspomniała również o zmianie pisowni swojego imienia z Camille na Kamille w tym wywiadzie, prawdopodobnie jako hołd dla faktu, że ona i wszystkie jej siostry mają imiona K.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button