Rozrywka

ZDJĘCIA: Co dziś robi córka Taylora Armstronga, Kennedy?

Córka Getty Images Taylor Armstrong, Kennedy, jest w liceum.

Taylor Armstrong powraca w telewizji reality, gdy premiera drugiego sezonu „The Real Housewives Ultimate Girls Trip” została wyemitowana 23 czerwca 2022 r.

Armstrong zadebiutowała w telewizji reality w „The Real Housewives of Beverly Hills” i przez trzy sezony była pełnoetatową gospodynią domową. Fani poznali Armstrong i jej rodzinę – ówczesnego męża Russella Armstronga i ich jedyną córkę Kennedy Armstrong – podczas czasu Taylora w serialu.

Tragedia dotknęła rodzinę w 2011 roku, kiedy Russell zginął w wyniku samobójstwa, według E! Aktualności. Raport podkreśla niektóre z wyzwań, z którymi zmagał się Russell przez lata, w tym procesy sądowe i upadłości. W chwili jego śmierci Russell i Taylor przechodzili rozwód — Kennedy miał zaledwie 5 lat.

Taylor opuściła RHOBH w 2013 roku, mając nadzieję, że zapewni swojej córce życie poza centrum uwagi. W kwietniu 2014 roku Taylor ożenił się ponownie. Według magazynu People, ona i adwokat John Bluher wymienili śluby w Bel-Air Bay Club w Pacific Palisades w Kalifornii.

„Dzisiaj John, Kennedy i ja staliśmy się rodziną. Poślubiłem mojego najlepszego przyjaciela i krąg rodzinny Kennedy’ego stał się kompletny” – powiedział wtedy Taylor People.

Od tamtego dnia minęło osiem lat i od tego czasu wiele się zmieniło. Kennedy jest 16-letnią uczennicą liceum i przeżyła swoje życie całkowicie poza blaskiem reflektorów — dokładnie tak, jak miała nadzieję jej mama.

Oto, co musisz wiedzieć:

Kennedy jest cheerleaderką i niedawno owinęła swój sezon kulkami CALI Lady Bullets

Według biografii na jej prywatnym koncie na Instagramie Kennedy jest uczennicą liceum w San Juan Hills i należy do drużyny cheerleaderek uniwersyteckich.

Kennedy jest częścią składu The CALI Lady Bullets i przez cały rok rywalizuje w cheerleaderek. Dziewczyny właśnie zakończyły udany sezon.

„Ten sezon był niezapomniany! Lady Bullets 2021-2022 to specjalny zespół; przechodząc przez tak wiele trudności, ale zawsze przepychając się i nie poddając się. Czujemy się tak kochani i wspierani, i jesteśmy podekscytowani, że możemy kontynuować to dziedzictwo” – przeczytaj podpis udostępniony na stronie Instagrama drużyny 27 kwietnia 2022 r.

Kennedy dołączyła do drużyny jako studentka pierwszego roku w styczniu 2021 roku. Właśnie skończyła drugi rok i prawdopodobnie będzie cheerleaderką przez resztę swojej kariery w liceum. Podjęła ten sport w szkole podstawowej i wydaje się, że się w nim zakochała.

„Moją ulubioną rzeczą w tym sporcie byłyby niesamowite wspomnienia, które tworzysz i lekcje, których uczysz się u boku najlepszych przyjaciół”, powiedziała Kennedy w oświadczeniu w swoim biografii na oficjalnej stronie Instagram Lady Bullets.

Taylor niedawno ujawniła swoje nastawienie po śmierci Russella

Taylor przeszła bardzo trudny okres w swoim życiu, gdy jej córka była jeszcze młoda. W nowym wywiadzie dla Us Weekly opowiedziała trochę o tym, co czuła, gdy jej były mąż odebrał sobie życie.

„Wiedziałem, że muszę przeżyć i przetrwać, aby móc się tym zająć [my daughter]. Kennedy był moją pierwszą i najważniejszą troską, a ja tylko dzień po dniu mogę ci powiedzieć” – powiedziała w gazecie.

„To było jedno rozczarowanie po drugim, ponieważ sprawy się rozwijały. Po prostu otrzymywałam telefony od prawników i nigdy nie było to nic pozytywnego – kontynuowała.

Taylor udostępniła kilka postów o Kennedy i jej drużynie cheerleaderek na swoich Instagram Stories, ale nadal zapewnia prywatność swojej córce. W rzeczywistości Taylor rzadko udostępnia zdjęcia swojej córki w mediach społecznościowych.

CZYTAJ DALEJ: Taylor Armstrong wygląda nie do poznania na zdjęciu w zestawie „Ultimate Girls Trip”

Więcej ciężkich na prawdziwe gospodynie wiadomości

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button