Rozrywka

ZDJĘCIA: Fani biją brawo Tylerowi ostatnia fizyczna „transformacja” Baltierry

Getty Lowell uczestniczył w nowym trendzie na TikTok.

23 czerwca gwiazda „Nastoletniej mamy” Tyler Baltierra przesłała na Instagram film, który pokazywał zdjęcia „przed” i „po” wpływu jego nowego schematu treningowego na jego ciało.

Pierwsze zdjęcie z serii przedstawiało Baltierrę w marcu, a ostatnie przedstawiało go pod koniec czerwca. Na najnowszym zdjęciu widać wyraźnie, że Baltierra jest bardziej wyrzeźbiony i stonowany, co sugeruje, że ciężko pracował na siłowni.

W podpisie Baltierra wyjaśnił fanom, że zawsze zmagał się ze swoim „ektomorficznym” ciałem.

„Zawsze byłem znany jako „chudy koleś” i nigdy nie mogłem przytyć! Nie zdejmowałbym nawet koszuli, bo zawsze myślałem, że wyglądam na chorobliwie chudy i nienawidziłem swojej kościstej klatki piersiowej tak bardzo, że pływałem w mojej koszuli na lol”

Baltierra kontynuował: „Więc może nie jestem jeszcze tam, gdzie chcę być (wciąż mam dużo pracy do zrobienia), ale po prostu próbuję zanurzyć się we wszystkich małych zwycięstwach, które zauważam po drodze. Nie mogę się doczekać następnego cyklu masowego, aby zobaczyć, o ile więcej zysków mogę uzyskać, ponieważ dopiero zaczynam kochanie! CHODŹMY! #FitnessJourney #BodyBuilding #LeanMuscle.”

Oto, co musisz wiedzieć:

Fani ważą

Fani byli bardzo głośni w komentarzach do zdjęcia Baltierry.

Jeden z użytkowników napisał: „Tak dumny z siebie Tyler za całą ciężką pracę i poświęcenie, aby zadbać o formę”.

Inny dodał: „Świetna robota! Na pewno złapałeś bakcyla fitness!!”

Inni szukali rady u gwiazdy rzeczywistości: „Jak przybierasz na wadze, mój syn też nie przybiera na wadze i jest naprawdę chudy… jakieś wskazówki👀” i „Jaką masz radę dla kogoś, kto przywiązuje wagę do utraty wagi dziecka?”

Niektórzy wspominali nawet o jego żonie, Catelynn Lowell, która napisała: „Tak czy inaczej wyglądasz świetnie. I jesteś fantastyczna w środku i na zewnątrz, ty i ty jesteś cudowną żoną.

Większość Instagramu Baltierry zawiera urocze zdjęcia jego rodziny: żony Catelynn i córek Carolyn, Vaeda, Novalee i Rya Rose.

Lowell opowiedziała historię o wazektomii jej męża

W maju para trafiła na pierwsze strony gazet po tym, jak Lowell udostępnił w mediach społecznościowych wideo, które ujawniło, że Baltierra przeszła wazektomię. W TikTok Baltierra siedzi na kanapie z lodem na kroczu. Jest obok swojej córeczki Rya, która ma około dziewięciu miesięcy.

Piosenka towarzysząca teledyskowi to piosenka Jona Bretta z 2020 roku, „Wazektomia”.

Później Lowell opublikował wideo na Instagramie i napisał: „Zweryfikowany @tylerbaltierramtv wziął jeden dla zespołu #nomorebabieshere”.

Baltierra wtrącił się w sekcji komentarzy: „Jeśli KTOKOLWIEK wziął jeden dla zespołu, to TY! Twoje niesamowite ciało niosło i urodziło 4 piękne dzieci, jedyne, co musiałem zrobić, to zrobić zdjęcie i 2 cięcia! Kiedy już zorientowałem się, co to za piosenka, byłem dyyyiiinngg lmao, kocham cię!!!”

Kontynuował: „Ale w innej notatce… Ostatnio widuję wiele kobiet, które mówią, że ich znaczące osoby nie chciały ich dostać. To jest dla mnie DZIKIE! Każdy mężczyzna, który nie chce poddać się wazektomii, żeby jego żona nie musiała podwiązywać jajowodów, jest żałosny jak diabli i przepraszam, że jesteś z tak samolubnym słabym mężczyzną… zasługujesz na coś lepszego! (dziękuję za przybycie do mojego tedtalk) hahaha!”

Więcej ciężkich wiadomości o nastoletniej mamie

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button