Rozrywka

ZDJĘCIE: Fani uważają, że Amelia Hamlin wygląda „przerażająco” w nowym poście

Fani Getty Images nie przepadają za najnowszym wyglądem Amelii Hamlin.

Córka Lisy Rinny, Amelia Grey Hamlin, otrzymuje informację zwrotną na temat jednego z jej ostatnich postów na Instagramie.

W maju 2022 roku 21-letnia modelka pokazała swoje świeżo rozjaśnione brwi, wskakując na nowo wskrzeszone stopy z 2000 roku, hm, najpierw twarz. „Nigdy nie informuj ich o swoim następnym ruchu”, napisała wpis na Instagramie, w którym ufarbowała włosy na blond. Podzieliła się z fanami kilkoma zdjęciami swojego nowego wyglądu.

Podczas gdy niektórzy mogli pomyśleć, że Hamlin wybieliła brwi na określone wydarzenie, utrzymywała je w świetle przez około miesiąc i wydaje się, że przyjmuje ten wygląd. W rzeczywistości od tego czasu przefarbowała włosy z powrotem na brąz, ale jej brwi są nadal rozjaśnione.

Według magazynu People, to nie pierwszy raz, kiedy Hamlin wybieliła brwi. Chodziła na pokazie Richarda Quinna Wiosna/Lato 2022 z blond brwiami, a w kwietniu 2022 r. zamknęła pokaz Alexandra Wanga „Fortune City” zgodnie z trendem.

19 czerwca 2022 r. Hamlin udostępniła nowy post na Instagramie — a kilka osób uważa, że ​​wygląda „przerażająco”.

Oto, co musisz wiedzieć:

Hamlin i Julia Fox byli bliźniakami na nowym zdjęciu

W udostępnieniu na Instagramie Hamlin i modelka Julia Fox stali obok siebie, liżąc lizaki — i oboje wybielili sobie brwi. Zwój po prawej stronie pozwoli Ci obejrzeć film przedstawiający Hamlin siedzącą z tyłu limuzyny, dopasowującą stanik, gdy tańczy na czworakach.

Udostępniła jeszcze kilka zdjęć z wieczoru, w tym kilka z Foxem. Fani przeszli do sekcji komentarzy, aby zareagować na post, wielu twierdziło, że Hamlin wygląda „przerażająco”.

„TBH wygląd bez brwi nie jest słodki, jest po prostu przerażający” – czytamy w jednym z komentarzy.

„Martwię się o ciebie” – napisał ktoś inny, dodając emoji smutnej twarzy.

„Cringe” – dodała trzecia osoba.

„Brwi to nie to. Wygląda jak horror” – czytamy w czwartym komentarzu.

„Przerażający wygląd” – powiedział inny użytkownik Instagrama.

„Jestem przerażony” — dodał inny.

Inne przymiotniki używane do opisania wyglądu Hamlina to „niepokojący” i „przerażający”.

Niektórzy fani oznaczyli Rinna i jej męża w poście Hamlina

Chociaż Hamlin jest modelką mody, która często eksperymentuje z różnymi wyglądami na różnych pokazach na wybiegu, wiele osób nie lubi faktu, że trzyma się rozjaśnionych brwi.

Niektórzy nawet oznaczyli w poście rodziców Hamlina, jakby chcieli dać im znać, że ich córka robi coś złego.

„Co za wyjątkowy mały prezent dla @harryrhamlin w ten #fathersday On musi być taki dumny”, napisał ktoś, wskazując, że Hamlin udostępnił post w Dzień Ojca.

„Brutto. Czy jesteś taki dumny @lisarinna. Zdecydowanie wygląda na to, że jest na dobrej drodze, by wyrosnąć na prawdziwą perełkę… może karierę w porno – dodał inny użytkownik Instagrama.

„@lisarinna Myślę, że jeśli naprawdę kochasz obie swoje córki, powinieneś uzyskać dla nich poważną profesjonalną pomoc. Oboje muszą pozostać w ośrodku rehabilitacyjnym opartym na NAUCE przez kilka dobrych miesięcy” – zasugerowała trzecia osoba.

CZYTAJ DALEJ: Lisa Rinna zgrana za „desperacką” próbę wyglądania młodziej

Więcej ciężkich na prawdziwe gospodynie wiadomości

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button