Rozrywka

ZDJĘCIE: Jenelle Evans publikuje zdjęcia bikini NSFW

Jenelle Evans Jenelle Evans podczas wakacji w St. Thomas miała na sobie bikini typu itsy-bitsy.

Ałun „Nastoletniej mamy”, Jenelle Evans, nosiła swoje-bitsy bikini podczas wakacji w St. Thomas z Davidem Easonem. Byłe gwiazdy MTV zostawiły swoje dzieci w domu podczas wakacji, gdzie Evans zrobił kilka zdjęć na przodzie łodzi.

„Kupię trochę morza witaminy 🌊✨”, Evans podpisała zdjęcia, pokazując swoje pośladki w limonkowozielonym kostiumie kąpielowym.

Na Reddicie niektórzy widzowie mówili, że Evans udostępnia zdjęcia na Facebooku i Instagramie zamiast na swojej „pikantnej stronie”, znanej również jako OnlyFans.

„Myślisz, że uratowałaby to dla swojego OF, czy już z tym skończyła? Niecałe dwa miesiące” – mówili.

Wiele osób powiedziało, że nie byli pod wrażeniem pozy Evansa.

„Właśnie tak ustawiłam się na szpitalnym łóżku, żebym mogła pierdnąć po cesarskim cięciu córki. Jeśli wiesz, że wiesz”, przeczytaj jeden z najlepszych komentarzy.

Niektórzy fani byli zaniepokojeni tym, jak te zdjęcia wpłyną na trójkę dzieci Evansa. „Nie obchodzi mnie, jak bardzo jesteś pozytywnie nastawiony do seksu, nigdy nie będzie tandetne, aby umieścić takie zdjęcia między swoimi dziećmi” – napisali.

Evans spędził 5 dni poza domem

Evans i Eason byli z dala od swojej rodzinnej Karoliny Północnej przez co najmniej pięć dni, zgodnie z tym, co powiedziała swoim fanom na TikTok.

Evans powiedziała, że ​​nie musiała się martwić o stan swoich szczepień podczas podróży. „Nie potrzebujesz szczepionki ani udowadniać żadnego testu. St Thomas jest własnością USA. Nie ma już masek na lotniskach!” powiedziała fanowi.

Para udawała, że ​​robi zdjęcia w jednym filmie TikTok, w którym kichnęli na lotnisku, a następnie wypijali butelki z alkoholem, gdy dotarli do miejsca docelowego.

„Tak, butelki są zamknięte 😂 Nie mogę już robić zdjęć 😁” – napisała. “David też nie pije zwykłego alkoholu 😂.”

Evans podzieliła się wskazówką z niektórymi z jej zwolenników TikTok, doradzając im, aby poszli na lokalne targi, kiedy odwiedzą St. Thomas.

Była zaskoczona, widząc niektóre owoce, które mieli, takie jak „prawdziwe mango” i awokado.

Oczyszczacze do ciała Evans Blasted

Evans została wyśmiewana przez niektórych krytyków z powodu „ostrych treści”, które tworzy dla OnlyFans, ale gwiazda „Nastoletniej mamy” powiedziała, że ​​w jej grze „nie ma wstydu”.

„Najpierw jestem dobrą matką”, napisała na Instagramie i TikToku. „Cokolwiek robię na drugim miejscu, to nie twoja sprawa”.

Proklamacja Evans pojawiła się po tym, jak opublikowała zdjęcie bikini i podpisała je: „MomBod”.

Więcej ciężkich wiadomości o nastoletniej mamie

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button