Rozrywka

Zdjęcie Kylie Jenner bez makijażu ma fanów, którzy mówią, że wypełniacze sprawiły, że wyglądała na starszą

Kylie Jenner jest mocno w centrum uwagi po dłuższej przerwie w mediach społecznościowych, aby powitać swoje drugie dziecko. Niedawny debiut nowej serii Hulu, skupiającej się na rodzinie Kardashian, przyniósł Jenner, wraz z resztą jej słynnej rodziny, z pełną mocą – a po tym, jak Jenner wystąpiła na Met Ball, kołysząc efektowną białą sukienkę, spekulacje fanów był w nadbiegu.

Ostatnio niektórzy fani zabrali się do Reddit, aby omówić zdjęcie Jenner, które zrobiło obchód w Internecie, a wielu z nich mówiło, że jej użycie wypełniaczy sprawiło, że z łatwością wygląda na lata starszą niż jej rzeczywisty wiek.

Kylie Jenner | Axelle/Bauer-Griffin/Getty Images

Co ostatnio powiedzieli fani o zdjęciu bez makijażu Kylie Jenner?

Niedawno niektórzy fani zabrali się na Reddit, aby porozmawiać o zdjęciu Jennera, które robi fale w Internecie. Zdjęcie przedstawia Jenner, która testuje sukienki na galę Met 2022, pozbawioną typowej, efektownej stylizacji, którą zwykle lubi. Wydaje się również, że na zdjęciu nie ma makijażu, co spowodowało, że fani zaczęli mówić o tym, jak jej wcześniejsze użycie wypełniacza do twarzy sprawia, że ​​wygląda na starszą niż jej 24 lata.

„Jestem o kilka miesięcy młodszy od Kylie i ważę znacznie więcej od niej, ale wcale nie wyglądam na tak starą ani opuchniętą. Te wypełniacze zrobiły numer na jej twarzy” – napisał jeden z fanów. Inny zauważył: „Wygląda na starszą, chyba ze względu na wypełniacze. Wciąż piękna i znacznie lepsza niż ciężki glam.”

Wielu fanów zgodziło się, że Jenner wydaje się drastycznie „starzeć”, a jeden z użytkowników Reddit pisze: „Jako dziecko w 1997 roku, komentarze mówiące, że wygląda na swój wiek, wstrząsnęły mną. Wypełniacze bardzo ją postarzały. Wygląda na znacznie starszą niż przeciętna osoba z 1997 roku, która nie jest wypełniaczem.

Nadmierne użycie wypełniacza może powodować przedwczesne starzenie

Podczas gdy wielu uważa, że ​​wypełniacze są sposobem na wygładzenie drobnych linii i zmarszczek, istnieje jeszcze druga strona procedury kosmetycznej. Według Scarless Nose, wypełniacze mogą mieć negatywne, długoterminowe konsekwencje, gdy są nadużywane lub stosowane niewłaściwie. Blog zauważa, że ​​osoby, które nie stosują odpowiednio wypełniacza, mogą przyspieszyć naturalny proces starzenia się skóry, co skutkuje ogólnym postarzaniem wyglądu.

Dodatkowo każdy reaguje inaczej na wypełniacz – i podczas gdy jeden pacjent może być w stanie użyć wypełniacza tu i tam bez negatywnych skutków, ktoś inny może doświadczyć rezultatów, które nie są dokładnie tym, czego szuka.

Fani od dawna spekulują na temat użycia wypełniacza przez Kylie Jenner

Należy zauważyć, że chociaż Kylie Jenner konsekwentnie zaprzeczała, jakoby kiedykolwiek przeszła jakąkolwiek operację plastyczną, w przeszłości przyznała się do wypełniania ust. Nigdy nie otwierała się na żaden inny rodzaj wypełniacza do twarzy, pozostawiając fanom spekulacje na temat tego, jak często faktycznie otrzymuje wypełniacz i gdzie otrzymuje wstrzykiwany wypełniacz.

Od lat fani wyrażają zaniepokojenie ilością wypełniacza, który może dostać Jenner. Wielu zabrało się do mediów społecznościowych, aby skomentować zdjęcia Jennera, informując gwiazdę rzeczywistości, że musi zwolnić tempo wypełniania. Ponieważ inni członkowie rodziny Kardashian-Jenner postanowili bagatelizować wszelkie zabiegi kosmetyczne, które mogli wykonać, wydaje się mało prawdopodobne, że Kylie Jenner wyjaśni w najbliższym czasie swoją rutynę wypełniania.

Mówiła jednak o tym, jak niektóre z jej wcześniejszych niepewności wpłynęły na jej pierwotną decyzję o zakupie wypełniacza do ust – więc jest bardzo możliwe, że za kulisami mogą być inne rzeczy, których fani nie widzą.

POWIĄZANE: Kylie Jenner wreszcie przyznaje, że pandemia wpływa na jej wygląd

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button