Rozrywka

Zdjęcie przedstawiające graficzny półmisek mięsny Neila Patricka Harrisa zainspirowany przez Amy Winehouse Corpse Resurfaces — oto, co myślą fani

Niedawno pokazane zdjęcie z jednej z imprez halloweenowych Neila Patricka Harrisa szokuje fanów Amy Winehouse i innych. W 2011 roku sześciokrotna laureatka nagrody Grammy dołączyła do klubu 27 po tym, jak zmarła z powodu zatrucia alkoholem. To była jedna z najbardziej szokujących śmierci celebrytów. Trzy miesiące później Harris zorganizował przyjęcie z okazji Halloween i podał swoim gościom półmisek z mięsem, który wyglądał jak zwłoki Winehouse.

Neil Patrick Harris | Bruce Glikas/WireImage

Angielska piosenkarka zmarła w 2011 roku

23 lipca 2011 Winehouse zmarł z powodu zatrucia alkoholem. Jej ochroniarz znalazł ją martwą w jej domu w Londynie.

Według Buzzfeed, Winehouse ujawniła swoje nadmierne używanie alkoholu i narkotyków przez całą swoją karierę. Przyznała się również do samookaleczeń i mówiła o swojej depresji i zaburzeniach odżywiania.

Wydawało się, że Winehouse przezwyciężyła zażywanie narkotyków po opuszczeniu odwyku w 2008 roku. W wywiadzie z 2010 roku powiedziała: „Dosłownie obudziłem się pewnego dnia i pomyślałem:„ Nie chcę już tego robić”. Jednak jej używanie alkoholu nie zatrzymała się i ostatecznie doprowadziła do jej śmierci.

Trzy miesiące później Harris z niesmakiem podawał półmisek z mięsem, który wyglądał jak Winehouse na jego przyjęciu z okazji Halloween.

” src=”https://www.youtube.com/embed/KUmZp8pR1uc?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

POWIĄZANE: Były mąż Amy Winehouse został zbanowany na jej pogrzebie

Pojawiło się zdjęcie graficznego talerza mięsa Neila Patricka Harrisa, który wygląda jak zwłoki Amy Winehouse

Po ponad 10 latach graficzne zdjęcie półmiska Harrisa upodobnionego do zwłok Winehouse, wykonane przez imprezowicza Justin Mikita, mąż Nowoczesna rodzina aktor Jesse Tyler Ferguson powrócił. Zdjęcie przedstawia obrzydliwe, gnijące zwłoki kobiety z czarną fryzurą w kształcie ula Winehouse wraz z jej tatuażami.

Wizytówka na talerzu głosiła: „Trup Amy Winehouse”. Pod nim brzmiało: „Żebra wołowe, szarpana wieprzowina, kiełbasa drobiowa w pikantnym sosie BBQ”. Mikita napisał zdjęcie: „Spójrz, kto pojawił się na imprezie Halloween @ActuallyNPH i @GourmetMD wczoraj wieczorem. Wygląda dobrze.”

Harris i jego mąż David Burtka wzbudzili krytykę, ale nigdy nie odnieśli się do zdjęcia.

Wielu błędnie nazwało groteskowy talerz ciastem, w tym osoba, która pojawiła się na zdjęciu, pisarz Ashley Reese. Jej teraz wirusowy tweet brzmiał: „Nie mogę uwierzyć, jak wiele osób w wieku powyżej 25 lat dowiaduje się właśnie o obrzydliwym torcie Amy Winehouse Neila Patricka Harrisa…”

Reese kontynuował: „Tak, Neil Patrick Harris całkiem dosłownie miał ciasto naśladujące zwłoki Amy Winehouse na Halloween wkrótce po jej śmierci. Od tamtej pory nienawidzę tego człowieka.

” src=”https://www.youtube.com/embed/bixuI_GV5I0?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

POWIĄZANE: Dlaczego Amy Winehouse i Blake Fielder-Civil się rozwiedli?

Fani reagują na ponowne pojawienie się zdjęcia talerza mięsa Harrisa z Winehouse

Fani, którzy nie wiedzieli o półmisku mięsa Harrisa z Winehouse są zszokowani.

Na Reddicie jeden fan napisał: „Jeśli nie spodziewałem się, że tort będzie tak grafiką, to jest takie chore”. Inny powiedział: „Co do prawdziwego pieprzenia!? Nie mogę uwierzyć, że nie miałam pojęcia i UWIELBIAM plotki o celebrytach. To jest absolutnie podłe”.

Tymczasem opinie niektórych fanów o Harrisie zmieniły się po obejrzeniu zdjęcia. Jedna osoba napisała: „Poczekaj, co do cholery. Spodziewałem się tortu z jej twarzą – jak KTOŚ KIEDYKOLWIEK mógł pomyśleć, że to jest w porządku? Jestem przerażony. I to nie jest żart, który można by uznać za chory teraz. To jest obrzydliwe dla każdego, o każdej porze. Nie sądzę, że mogę na niego patrzeć tak samo.

Inny skomentował: „Po tym wszystkim nigdy nie byłem w stanie patrzeć na niego w ten sam sposób. Myślę, że to pokazuje jego prawdziwy charakter i jest po prostu strasznie groteskowe.”

Jeden fan o imieniu Harris i Burtka ma na myśli dziewczyny: „Mogły po prostu zjeść obrzydliwy półmisek mięsa na Halloween, nie musiały mieć na nim naklejki „Amy”. Bez smaku nawet w 2011 roku (mroczny czas w naszym leczeniu celebrytów z uzależnieniami / na pewno problemami ze zdrowiem psychicznym), ale pomimo tego, że było to dawno temu, naprawdę myślę, że pokazuje jego charakter (i jego męża). W każdym razie wredne dziewczęce wibracje od nich obu.

Może Harris i Burtka w końcu zajmą się krwawym zdjęciem, teraz, gdy znów stało się wirusowe. Winehouse może już nie żyje, ale jej rodzina, przyjaciele i fani zasługują na przeprosiny.

Jak uzyskać pomoc: W USA skontaktuj się z Administracja ds. nadużywania środków odurzających i zdrowia psychicznego infolinia pod numerem 1-800-662-4357.

POWIĄZANE: Okładka „Valerie” Amy Winehouse została zainspirowana przez znanego wizażystę

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button