Rozrywka

Zdjęcie przedstawiające tacę z mięsem Amy Winehouse Neila Patricka Harrisa powróciło, a Internet tego nienawidzi

23 lipca 2011 roku w wieku 27 lat zmarła piosenkarka i autorka tekstów Amy Winehouse. Była również znaną narkomanką, która przez większość dorosłego życia miała do czynienia z nadużywaniem narkotyków i alkoholu. Jej przedwczesna śmierć wstrząsnęła światem muzycznym, a w kolejnych latach otrzymała wiele pośmiertnych odznaczeń. Jednak pośmiertny hołd złożony Amy przez Neila Patricka Harrisa nie był honorowy.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W maju 2022 r. pojawiły się obrazy tacy z mięsem, którą Neil Patrick Harris podobno zamówił na obchody Halloween, tak aby wyglądała jak „Zwłoki Amy Winehouse”. Chociaż w tym artykule nie będziemy zamieszczać obrazów, szczegóły zdjęcia są niesamowicie graficzne. Nie trzeba dodawać, że internet ma kilka słów na NPH.

Źródło: Getty ImagesArtykuł jest kontynuowany pod reklamą Internet nie jest zadowolony z tacy na mięso Neila Patricka Harrisa, która przypomina Amy Winehouse.

Neil Patrick Harris jest znakomitym aktorem. Pomiędzy debiutem w Doogie Howser w 1989 roku, pamiętnym występem w Jak poznałem twoją matkę jako Barney Stinson i zdrowymi reklamami, w których pojawia się wraz z mężem i dziećmi, był powszechnie uważany za ukochanego w amerykańskich mediach.

Niestety jego słynna reputacja może nie uchronić go przed gniewem internetu. Zwłaszcza wtedy, gdy rzekomo wykonał bezsmakową imprezową sztuczkę z podobizną Amy Winehouse.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Wiele osób w Internecie odkrywa na nowo stare zdjęcie tacy z mięsem (niektórzy nazywają to ciastem) „The Corpse of Amy Winehouse”. Zdjęcie zostało opublikowane w usuniętym tweecie z listopada 2011 r. przez Justina Mikitę, męża Jessego Tylera Fergusona.

Tweet brzmiał: „Spójrz, kto pojawił się na imprezie Halloween @Actually NPH i @GourmetMD zeszłej nocy. Wygląda dobrze”.

Na zdjęciu model gnijącego trupa z papierosem zwisającym z jego ust.

Sam wyświetlacz w każdym momencie zostałby uznany za bez smaku. Ale biorąc pod uwagę, że Amy zmarła w lipcu tego roku, datuje to tacę z mięsem zaledwie cztery miesiące po jej śmierci. Nic dziwnego, że zdjęcie, które pojawiło się ponownie, wywołało pewne oburzenie w Internecie.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

„Tak, Neil Patrick Harris dosłownie miał ciasto naśladujące zwłoki Amy Winehouse na Halloween wkrótce po jej śmierci”, jeden z użytkowników napisał na Twitterze w zablokowanym wątku. – Od tamtej pory nienawidzę tego człowieka.

Anuluj lub nie anuluj Neila Patricka Harrisa, nie obchodzi mnie to. Mimo wszystko nadal jesteśmy przyjaciółmi. Ale powiem wam wszystkim, to ciasto, które koleś zrobił na imprezę Halloween, drwiąc ze zwłok Amy Winehouse, jest cholernie obrzydliwe.

— Chris Parker (@ChrispyBites) 11 maja 2022 Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniem

Fan NPH z żalem napisał: „Nie mogę już cieszyć się Serią niefortunnych zdarzeń na Netflix ani żadnym z jego dalszych projektów, ponieważ właśnie dowiedziałem się, że Neil Patrick Harris zamówił tort ze zwłok Amy Winehouse na imprezę Halloween. Podludzkie zachowanie”.

Inna osoba chce wykorzystać to jako platformę do dyskusji o tym, jak źle Amy była traktowana w mediach, kiedy żyła. Napisali na Twitterze: „Społeczeństwo jest zdecydowanie spóźnione na dyskusję na temat sposobu, w jaki Amy Winehouse była traktowana na początku 2000 i 2010 roku przez mizoginistyczną machinę medialną celebrytów i ludzi, którzy byli jej zniewoloną publicznością. Pieprzone zwłoki Neila Patricka Harrisa ciasto to tylko wierzchołek góry lodowej”.

W chwili pisania Neil Patrick Harris nie odpowiedział na oburzenie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button