Rozrywka

„Złote dziewczyny”: 30 lat po finale serialu fani wciąż są emocjonalni

Złote Dziewczyny to kultowy program telewizyjny. We wrześniu 1985 r. sieć NBC wypuściła serię o czterech starszych kobietach mieszkających w Miami. Serial sitcom stał się fenomenem popkultury i do dziś jest tak popularny, jak wtedy, gdy został wyemitowany po raz pierwszy. Ostatnio fani świętowali 30. rocznicę finału serialu, moment, który wciąż budzi w nich emocje.

Rue McClanahan, Leslie Nielsen, Estelle Getty, Bea Arthur i Betty White I Joey Del Valle/NBCU Photo Bank

Finał serialu „Złote dziewczyny” wyemitowany 9 maja 1992 r.

Po siedmiu udanych sezonach przyszedł czas na pożegnanie się z dziewczynami. Złote Dziewczyny finał serialu wyemitowany 9 maja 1992 roku w dwuczęściowym odcinku zatytułowanym „Wyleciał z kukułczego gniazda”. Odcinek przedstawia burzliwy romans Dorothy Zbornak (Bea Arthur) z Lucasem Hollingsworthem (Leslie Nielsen).

Blanche Devereaux (Rue McClanahan) umawia Dorothy na randkę w ciemno ze swoim wujem. Randka jest katastrofalna, a Lucas i Dorothy mszczą się na Blanche, udając zaręczyny. Jednak Dorothy i Lucas zakochują się w sobie, a on oświadcza się naprawdę.

POWIĄZANE: „Złote dziewczyny”: fani nienawidzili sukni ślubnej Dorothy z finału serialu

Para bierze ślub podczas wielkiej, eleganckiej ceremonii, a następnie przygotowuje się do przeprowadzki do Atlanty. Podczas gdy Sophia Petrillo (Estelle Getty) początkowo miała się do nich wprowadzić, postanawia zostać z Blanche i Rose Nylund (Betty White). Dorothy odchodzi, ale wraca dwa razy, by w ostatnich chwilach podzielić się grupowym uściskiem z dziewczynami.

Po tym, jak Dorothy ponownie wychodzi, dziewczyny rozglądają się, oczekując, że wróci, ale nigdy tego nie robi. Kobiety przytulają się i płaczą, uświadamiając sobie, że Dorothy odeszła na dobre i oznaczając koniec pewnej epoki.

Finał serialu zawsze wzbudza emocje fanów

Złote Dziewczyny pozostaje tak samo popularny, jak w latach 80-tych. Dzięki powtórkom w Hallmark, TV Land i usługach przesyłania strumieniowego, takich jak Hulu, fani nadal mogą oglądać swoje ulubione dziewczyny. W całej serii jest wiele zabawnych momentów i kilka smutnych. Większość fanów zgadza się, że finał serii to zawsze wyciskacz łez.

W wątku Reddit fani omówili swoje przemyślenia na temat finału serii. „Ten uścisk na końcu naprawdę mnie poruszył, zwłaszcza sposób, w jaki Betty patrzy na Rue na samym końcu. Musiało to być dla nich wszystkich wyjątkowo trudne w tamtym tygodniu” – napisał jeden z użytkowników.

„Finał, w którym Dorothy odchodzi, zawsze sprawia, że ​​płaczę i łamie mi serce, mimo że wiem, że nadchodzi”, wtrącił się inny komentator.

„Złote dziewczyny” skończyły się, ponieważ Bea Arthur chciała odejść

Mimo popularności i wysokich ocen serial zakończył się po siedmiu sezonach. Chociaż podobno były plany na ósmy sezon, decyzja Arthura o odejściu była kluczowa w jego odwołaniu. Na odejście Artura pisarze postanowili, że Dorotka będzie miała szczęśliwe zakończenie z jej znalezieniem miłości.

W wywiadzie dla Today, pisarz Mitchell Hurwitz omówił wyjście Arthura i Złote Dziewczyny Finał serii. „Wiedzieliśmy, że chcemy dać jej odpowiedni hołd i odpowiednie odejście od serialu” – wyjaśnił. Hurwitz powiedział, że Arthur był „bardzo poruszony” finałem i wyraził swoją wdzięczność, pisząc do niego notatkę.

” src=”https://www.youtube.com/embed/Ms1uYc28pD4?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Ze wszystkich scen finałowych Hurwitz mówi, że ostatnie momenty były najtrudniejsze. „To naprawdę rodzaj lustrzanego odbicia rzeczywistości. Pamiętam, że w tym tygodniu było wiele pożegnań. I nie chciała wyjeżdżać. Myślę, że Dorota nie chciała odejść i myślę, że Bea Arthur tak naprawdę nie chciała odejść – ujawnił.

„I tak myślę, że zakończenie było bardzo wzruszające, ponieważ naprawdę widzieliśmy, no wiesz, nie tylko postać odchodzącą, ale także Beę Arthur radzącą sobie z faktem, że odchodziła”.

Większość fanów zgodzi się, że serial wykonał świetną robotę, pisząc wyjście Dorothy. Do dziś w domu nie ma suszy, gdy dziewczyny żegnają się.

POWIĄZANE: „Złote dziewczyny”: Debbie Reynolds prawie zastąpiła Bea Arthur jako czwarta współlokatorka

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button