Rozrywka

Zmiana celów związanych z aktywnością na Apple Watch jest tak łatwa, że ​​nie spalisz wielu kalorii

Czy czujesz, że Twoje cele związane z aktywnością na zegarku Apple Watch są zbyt luźne? A może masz dość tego, że zegarek Apple Watch wstydzi się, że nie zamykasz pierścieni każdego dnia? (Wielu z nas nadal jest w domu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, ponieważ ta pandemia szaleje.) Na szczęście nie jest trudno zmienić cele aktywności na Apple Watch.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Jak zauważa Apple na stronie pomocy technicznej na ten temat, możesz zmienić swoje cele, kiedy tylko chcesz „lepiej dopasować się do poziomu aktywności”. (Niektórzy z nas wciąż czekają na pierścień „strumieniowy Netflix”, ale to nie ma znaczenia).

Zmiana celów aktywności na Apple Watch to łatwy, pięcioetapowy proces.Źródło: Apple

Oto, jak dostosować te cele aktywności na tym małym komputerze zawieszonym na Twoim nadgarstku:

1. Otwórz aplikację Aktywność na Apple Watch. (Na ekranie głównym poszukaj ikony aplikacji, która wygląda jak koncentryczne niebieskie, zielone i różowe pierścienie).

2. Przesuń palcem w górę po ekranie i dotknij Zmień cele.

3. Stuknij przyciski plus lub minus, aby dostosować dzienny cel W ruchu — pod względem liczby aktywnych kalorii, do których chcesz liczyć — a następnie stuknij Dalej. (Ciąg dalszy poniżej.)

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

4. Następnie dotknij przycisku plusa lub minusa, aby dostosować dzienny cel Ćwiczenia — pod względem liczby minut ćwiczeń, które chcesz uzyskać — a następnie dotknij Dalej.

5. Na koniec dotknij przycisków plus lub minus, aby dostosować dzienny cel Na nogach — pod względem liczby godzin każdego dnia, przez które chcesz mieć przerwę na stojąco — i dotknij OK.

Apple twierdzi, że jeśli nie widzisz opcji zmiany celów na nogach i ćwiczeniach, zaktualizuj zegarek Apple Watch do najnowszej wersji watchOS, postępując zgodnie z tymi instrukcjami.

Kontynuacja artykułu pod reklamą Ale co w ogóle oznaczają te pierścienie i bramki?

Cel Ruch śledzi Twoje aktywne kalorie, które „spalasz podczas wszelkiego rodzaju ruchu, od chodzenia po schodach w pracy przez zabawę z dziećmi po sprzątanie garażu”, mówi Apple na swojej stronie internetowej Close Your Rings. „Aktywność przez cały dzień jest ważną częścią zdrowego życia”.

Dodatkowo, jak zauważa firma, aktywne kalorie można spalać na wiele sposobów. Ogrodnictwo spala do 100 kalorii na godzinę. Chodzący pies spala do 170. A taniec do 300.

Z drugiej strony cel Ćwiczenie śledzi minuty energicznej aktywności, która jest co najmniej tak męcząca jak szybki spacer. „30 minut energicznej aktywności każdego dnia może pomóc zminimalizować ryzyko udaru, chorób układu krążenia, cukrzycy i przyrostu masy ciała” – mówi Apple. „Może również pomóc poprawić sen i nastrój, a także zmniejszyć stres”.

A cel Stand śledzi godziny w ciągu dnia, w których wstałeś i poruszałeś się przez co najmniej minutę. „Zbyt częste siedzenie może przyczynić się do problemów zdrowotnych. Właśnie dlatego Apple Watch śledzi Twoje postępy w osiąganiu celu na nogach i motywuje Cię do wstawania przez cały dzień” — wyjaśnia Apple. „Mniej siedzący tryb życia może prowadzić do obniżenia ciśnienia krwi, zwiększenia energii i zmniejszenia ryzyka chorób sercowo-naczyniowych”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button