Rozrywka

Zmiażdż swoich wrogów uciekającymi głazami w trzecim sezonie „Fortnite”

Sezon 3 trzeciego rozdziału Fortnite dotyczy wyłącznie wibracji — a wraz z nowym sezonem pojawia się szereg nowych broni i umiejętności. Gra nie tylko przywróciła Ballers (i dała graczom kolejkę górską, na której można jeździć z nimi), ale są też inne kreatywne sposoby, które zostały zaimplementowane w grze, aby wyeliminować przeciwników.

Na przykład w tym sezonie gracze mogą usuwać uciekające głazy, aby zmiażdżyć wrogów jak w kreskówce slapstickowej — ale gdzie się znajdują?

Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniemGdzie znaleźć uciekające głazy w „Fortnite”.

Aby ukończyć zadanie, musisz najpierw zlokalizować różne uciekające głazy rozrzucone po mapie. Jak można się spodziewać, można je znaleźć w bardziej górzystych obszarach mapy, szczególnie w lewym górnym kwadrancie. Największą koncentrację uciekających głazów znajdziesz w biomie śnieżnym — co ma sens. Głazy musiałyby być umieszczone wysoko, jeśli chcesz je usunąć i uzyskać przyczepność.

Źródło: Epic GamesArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Jeśli to ci nie pomoże, nad Rave Cave znajduje się wiele głazów, co sprawia, że ​​jest to dobre miejsce do rozpoczęcia poszukiwań.

Niestety, nie ma wyczerpującej listy wszystkich konkretnych lokalizacji na mapie, w których można znaleźć te uciekające głazy, ale najlepiej jest poszukać gdzieś wysoko, aż je natkniesz. Na mapie jest ich sporo, więc nie powinno być zbyt trudno je znaleźć.

Jak usunąć uciekające głazy.

Zanim zlokalizujesz uciekające głazy, upewnij się, że masz odpowiednie narzędzia do ich usuwania, w przeciwnym razie nie będziesz w stanie ukończyć wyzwania. Będziesz potrzebować albo broni do walki w zwarciu, albo jednego z Kulochwytów, aby z powodzeniem rozbić skały, które przypadkowo podtrzymują uciekające głazy. Kuloloty znajdują się w Rave Cave, więc jeśli tam zaczniesz, powinieneś być w stanie złapać jeden przed rozpoczęciem polowania na głazy, biorąc pod uwagę, że dotrzesz do obszaru, zanim inni gracze je złapią.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Jeśli zdecydujesz się na wybór broni do walki w zwarciu, upewnij się, że jesteś wyposażony w coś, co nadaje się do walki na bliskim dystansie, na przykład narzędzie do zbioru lub miecz świetlny.

Po zdobyciu jednego z tych przedmiotów i zlokalizowaniu uciekającego głazu, będziesz chciał wycelować w skały, które go utrzymują. Bronią do walki wręcz będziesz musiał uderzyć kilka razy w skały, aby je rozbić, ale gdy to zrobisz, głaz powinien stoczyć się od ciebie w dół wzgórza.

Jeśli próbujesz rozbić kule, które uciekły, za pomocą Ballera, będziesz chciał wzmocnić się na skałach. Ponownie, może to zająć kilka prób, zanim się powiedzie, ale tak długo, jak postępujesz zgodnie z instrukcjami, aby zwiększyć swój Baller, powinno to zadziałać.

Ważne jest również, aby pamiętać, że Kule nie mogą być naładowane, więc pamiętaj, aby zaoszczędzić wystarczająco dużo energii, aby ukończyć to zadanie, zanim go zużyjesz i będziesz musiał go odrzucić.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button