Rozrywka

Znawca zachwala około 5,3 miliona dolarów „ciężarówki” dla 49ers

Getty Tyrion Davis-Price prowadzi piłkę podczas treningu 49ers 27 lipca 2022 roku.

Nowi przybysze do San Francisco 49ers już robią wrażenie na widzach, którzy wzięli udział w obozie treningowym 2022. A to tylko klasa nowicjuszy.

Szczególnie podczas sobotniej sesji, 6 sierpnia, widać szeroko rozstawionego Danny’ego Graya, który podpala obrońców głęboko. Drake Jackson „otrzymuje stałą presję” podczas ćwiczeń zespołowych.

Ale jest jeden, który został opisany jako „ciężarówka”, który sprawił, że jeden z 49erów poczuł się podekscytowany tym, co zrobi w obrazie Kyle’a Shanahana.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości o 49ers prosto do Twojej skrzynki odbiorczej! Dołącz do biuletynu Heavy on 49ers tutaj!

Dołącz do Heavy na 49ers!

Kto wtajemniczony zachwycał się?

David Lombardi z The Athletic z uznaniem wypowiadał się o dwóch członkach klasy debiutantów 49ers. Ale tylko jeden otrzymał unikalny opis „ciężarówki” – nazywając go „ciężarówką do sprowadzenia” na podstawie tego, co zaobserwował.

Ciężarówka 49ers to najnowsza opcja backfielda o wartości 5,3 miliona dolarów Tyrion Davis-Price — najbardziej znany jako zaskakujący wybór drugiego dnia 49ers dla ekspertów od draftu, ale z punktu widzenia Lombardiego pokazuje już swoją fizyczność na wczesnym etapie kariery w NFL.

„Wygląda na to, że Ty Davis-Price będzie ciężarówką do zniszczenia” – napisał na Twitterze Lombardi.

Wtajemniczony dodał, że „49ers nie uderzają w ziemię na obozie treningowym”, co oznacza, że ​​skupiają się bardziej na wykonywaniu uderzeń, aby podkreślić technikę.

„Więc naprawdę nie mogę się doczekać piątkowego otwarcia przedsezonowego” – powiedział Lombardi. „Wtedy dowiemy się dużo o biegaczach”.

Wygląda na to, że Ty Davis-Price będzie ciężarówką do zniszczenia. Jednak 49ers nie walczą na ziemię w obozie treningowym, więc naprawdę nie mogę się doczekać przedsezonowego otwarcia w piątek.

Wtedy dowiemy się dużo o biegaczach

— David Lombardi (@LombardiHimself) 6 sierpnia 2022 r.

Kto jeszcze był pod wrażeniem „TDP”

Lombardi nie jest jedynym znanym w całym kraju informatorem, który polubił to, co zobaczył.

Starszy reporter NFL dla Sports Illustrated Albert Breer wspomniał Davis-Price w wątku na Twitterze, który opublikował, mówiąc, jak „jest pod wrażeniem padów” i jak jego obecność prawdopodobnie przywróci Deebo Samuelowi jego pierwotną rolę jako szerokiego odbiorcy.

Tymczasem Kyle Posey z Niners Nation w SB Nation był kolejnym, który dostrzegł potencjał „TDP” – nawet rozwalając jednego Pro Bowlera w obronie 49ers.

„Drugi dzień z rzędu Ty Davis-Price wyrobił sobie markę. TDP wziął udział w drugiej drużynie, wykonał jedno cięcie, aby dostać się na pole, i przejechał nad bezpieczeństwem George’a Oduma” – opisuje Posey.

Po tym transporcie Davis-Price został awansowany do nowego zespołu w dniu treningu: pierwszego zespołu.

„To wystarczyło, aby zaimponować trenerom i pozwolić przedstawicielom Davis-Price na startujących. W kolejnej serii TDP działało wyłącznie z pierwszym zespołem” – napisała Posey. „Złamał wślizg w obronie. Nowicjusz, który wraca, stosował dobre praktyki jeden po drugim i stanowi mocny argument za prowadzeniem w trakcie sezonu.

Wreszcie konto @49ers_edits zaczyna wierzyć, że były LSU Tiger stara się być numerem 2 za liderem w zeszłym sezonie Elijahem Mitchellem.

„Rookie RB Ty Davis-Price wyglądał jak RB2 i miał kilka powtórzeń z zespołem pierwszym. Elijah Mitchell jest RB1, a TDP i Sermon dostają drugą rolę. TDP pokazuje swoją moc, wizję, umiejętności blokowania i robi wrażenie” – czytamy na koncie.

Rookie RB Ty Davis-Price wyglądał jak RB2 i dostał kilka powtórzeń z pierwszą drużyną. Elijah Mitchell jest RB1, a TDP i Sermon dostają drugą rolę. TDP pokazuje swoją moc, wizję, umiejętności blokowania i robi wrażenie. Ponownie prześlę moją ocenę na niego i Masona po pic.twitter.com/a88qTx7A7i

— 49er_Edits (@49er_edits) 6 sierpnia 2022 r.

Już teraz trzy najlepsze modele do draftu 49ers z tej poprzedniej klasy uderzają w ziemię w obozie — przy czym drugi wybór 49ers pokazuje jego moc i lokomotywę w SAP Performance Facility.

49ers wypełnij miejsca w składzie

Również w sobotę 49ers ogłosili, że Willie Snead i ofensywny napastnik Jordan Mills podpisali kontrakt z zespołem.

#49ers podpisali OL Jordan Mills i WR Willie Snead IV rocznymi umowami.

— San Francisco 49ers (@49ers) 6 sierpnia 2022 r

Jeśli chodzi o ten ostatni kontrakt, weteran ofensywny Mills był jednym z trzech ofensywnych zawodników, którzy próbowali do SF w czwartek, 4 sierpnia. Mills, który grał w siedmiu innych NFL franczyzach, był z New Orleans Saints w zeszłym sezonie. To także powrót do domu na zachodnim wybrzeżu dla Millsa, który grał na uniwersytecie na UCLA.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button