Rozrywka

Zniknięcie Jolissy Fuentes: Poszukiwania zaginionej kobiety z Kalifornii trwają, gdy rodzina zatrudnia prywatnego detektywa

SELMA, KALIFORNIA: Aż 42 dni minęły od zniknięcia Selmy Jolissy Fuentes. Pomimo poszukiwań ze strony policji i ekipy nurkowej, młoda kobieta nadal zaginęła. 22-letni Fuentes był ostatnio widziany na nagraniu z monitoringu stacji benzynowej w Selma w Kalifornii około 4 rano 7 sierpnia, około 16 mil na południe od Fresno. Od tego czasu nikt nie miał od niej wiadomości, a jej zmartwiona matka, Norma Nunez, modli się o bezpieczny powrót córki. Fuentes zniknęła, gdy wychodziła po przekąski. Policja poinformowała, że ​​sprawa jest traktowana jako śledztwo karne.

REKLAMA

Rodzina Fuentes wzięła teraz sprawy w swoje ręce. Niezadowoleni z reakcji policji, zatrudnili prywatnego detektywa, poinformował The Sun. Nagroda za informację o jej miejscu pobytu została podniesiona do 15 000 $.

REKLAMA

CZYTAJ WIĘCEJ

„Przynieś moją córeczkę do domu”: Zaginiona 22-letnia mama Jolissy Fuentes, Norma Nunez, prosi o pomoc ZDECYDOWANA

Zniknięcie Jolissy Fuentes: Najlepszy przyjaciel kobiety zaginionej Selmy, Javie, został zastrzelony w zeszłym roku

REKLAMA

„Myślę, że zniknięcie Jolissy jest niezwykłe i jest podejrzana aktywność” – powiedziała wcześniej MEAWW matka Fuentesa, Norma Nunez. „Ktoś na pewno coś jej zrobił, a ludzie coś wiedzą”. Dodała: „Nadal prowadzimy operacje poszukiwawcze i nie przestaniemy, dopóki nasze dziecko nie wróci do domu, codziennie wychodzimy i szukamy naszego dziecka”.

REKLAMA

W ostatnich postach na Facebooku Nunez wezwała do bezpiecznego powrotu swojej ukochanej córki. „Dzień 42: Moja droga dziewczynko, tak bardzo za tobą tęsknię, moje serce nie może wyczuć tego bólu. Tęsknię za tobą Wiem, że możesz nas poczuć Lissy, nigdy nie zatrzymasz Jolissy, wiem, że też tam walczysz, ponieważ Twoje tak silne i odważne dziecko dzisiaj modlę się o przełom, aby ktoś wyszedł i coś powiedział, wiem, że ktoś coś wie, proszę, błagamy, daj nam odpowiedzi, potrzebujemy domu naszego dziecka Kocham cię Lissy #bringjolissahomesafe, ” czyta jeden z jej postów.

REKLAMA

Inny czyta: „Noc 42: dobranoc moja Lissy, kocham cię gdziekolwiek jesteś Wiem, że twoja wiara jest silna. w pułapce pozwolili ci odejść. Kochanie dziś wieczorem modlę się o twoją siłę i wiarę, aby nie wykoleić, kocham cię, moja córko, zobaczę cię w moich snach.

REKLAMA

Nunez założył również GoFundMe, aby pomóc w poszukiwaniu Fuentes. „Przede wszystkim dziękuję Ci Jezu za Twoją łaskę miłości, to moja córka Jolissa Fuentes, która zaginęła od niedzieli 7 sierpnia 2022 roku. Doceniamy wszystko, co Bóg włoży w twoje serce. Proszę, pomóż nam sprowadzić moją córeczkę z powrotem do nas” – czytamy na stronie. W momencie pisania tego artykułu z celu 10 000 dolarów zebrano 7555 dolarów.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button