Rozrywka

ZOBACZ: Fani nie mogą pogodzić się z tym, jak bardzo Gabriella Giudice wygląda jak jej dziadkowie

Getty Images Gabriella Giudice jest już dorosła.

Gabriella Giudice jest drugą najstarszą córką Teresy Giudice i jej byłego męża Joe Giudice.

Gabriella jest uczennicą liceum i przygotowuje się do pójścia na studia w 2023 roku. W ciągu ostatnich kilku tygodni zwiedzała z mamą różne kampusy uniwersyteckie, w tym szkoły w Bostonie.

„Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, do jakiego college’u pójdzie, ponieważ jest moim najmądrzejszym dzieckiem. Nie mogę się doczekać, kiedy zacznę z nią patrzeć na uczelnie i zobaczę, gdzie skończy” – powiedziała Teresa dla Bravo’s Daily Dish podczas NBCU Upfronts w Mary 2022.

Gabriella jest najbardziej prywatna ze wszystkich dzieci Teresy i rzadko pojawia się w mediach społecznościowych. To powiedziawszy, ilekroć Teresa udostępnia nowe zdjęcie Gabrielli, fani często komentują jej wygląd i to, jak bardzo dorosła. 4 sierpnia 2022 Teresa udostępniła zdjęcie swoich dziewczyn, a fani nie mogli nie skomentować Gabrielli.

Oto, co musisz wiedzieć:

Fani RHONJ uważają, że Gabriella wygląda inaczej

4 sierpnia 2022 r. Teresa weszła na Instagram, by podzielić się swoim zdjęciem z córkami podczas weselnego prysznica. Wszystkie dziewczyny miały na sobie odcienie niebieskiego, a Teresa była w bieli.

Sekcja komentarzy w poście szybko się zapełniła, a wiele osób zauważyło, jak Gabriella wyglądała „tak inaczej” od swoich sióstr i zwróciło uwagę, jak bardzo przypomina swoich dziadków.

„Gabriella wygląda zupełnie inaczej od nich wszystkich. Wygląda jak twoi rodzice! Piękna” – napisała jedna osoba.

„Wygląda bardzo podobnie do ojca Tre”, powtórzył inny użytkownik Instagrama.

„wygląda zupełnie jak mama Joe” – powiedział ktoś inny.

„Wygląda jak matka Joesa” – zgodziła się czwarta osoba.

„Piękne kobiety. Gabriela jest oszałamiająca” – czytamy w piątym komentarzu.

Gabriella jest na ślubie swojej mamy

6 sierpnia 2022 r. Gabriella wraz z trzema siostrami: Gią Giudice, Milanią Giudice i Audrią Giudice będzie służyć jako jedna z pokojówek swojej mamy.

Wcześniej krążyły plotki, że długoletnia najlepsza przyjaciółka Teresy, Dina Manzo, będzie jej druhną, ale wyjaśniła to podczas wywiadu.

– Dina nie jest moją druhną. Moje dzieci są moją druhną” – powiedział Giudice 6 maja 2022 roku w odcinku podcastu „Slut Pig”. Kiedy zapytano ją, jak Manzo zareagował na zaproszenie na nadchodzący ślub, Giudice odpowiedziała: „Była zachwycona, była szczęśliwa”.

Mniej więcej na miesiąc przed ślubem Teresy Page Six potwierdziła, że ​​Manzo nie będzie obecny, mimo że był częścią przyjęcia weselnego.

„Teresa szanuje życzenia Diny i cieszy się na wspólne świętowanie w przyszłości. Pozostają tak blisko, jak zawsze” – podało źródło. Powód, dla którego Dina odpuściła to? „Dina dała jasno do zrozumienia, że ​​nie chce być przed kamerą, a Teresa się z tym zgadza”.

Rzeczywiście, ślub Teresy i Luisa Ruelas zostanie sfilmowany. Źródło powiedział magazynowi People, że kamery Bravo będą pod ręką podczas wydarzenia, a materiał filmowy zostanie wyemitowany w specjalnym programie do wyemitowania w sieci w późniejszym terminie.

CZYTAJ DALEJ: Fani nie mogą pogodzić się z tym, jak bardzo Gabriella Giudice wygląda jak Nonno na nowym zdjęciu

Więcej ciężkich na prawdziwe gospodynie wiadomości

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button