Rozrywka

Zobacz, jak kontuzjowana gwiazda Chelsea, Mateo Kovacic, śmieje się z tłumu wściekłych fanów Leeds po czerwonej kartce Dana Jamesa

Gwiazda CHELSEA, Mateo Kovacic, brał udział w gniewnej konfrontacji z fanami Leeds United po tym, jak zeszłej nocy kulało – i zaczął się śmiać im prosto w twarz.

Pomocnik jest poważnym problemem w finale Pucharu Anglii po tym, jak otrzymał szokujące wyzwanie Dana Jamesa w wygranym 3:0 meczu jego drużyny.

4

Gwiazda Chelsea śmiała się im prosto w twarz, gdy personel próbował zmusić go do siedzenia

4

28-letni reprezentant Chorwacji został pokonany, gdy walijski napastnik wykonał na niego dwunożny wypad z oceną X w 24. minucie.

Gdy tłum na Elland Road ryknął z aprobatą, te wiwaty szybko przerodziły się w oburzenie, gdy sędzia natychmiast machnął czerwoną kartką.

James wyglądał na zszokowanego, ale urzędnik nie miał wątpliwości, że był świadkiem dzikiego i niebezpiecznego dwunożnego wypadu, gdy Kovacic przewracał się w agonii.

A kiedy VAR to potwierdził, człowiek z Leeds zszedł z boiska, gdy człowiek z Chelsea otrzymał leczenie.

Kovacic był w stanie dojść do linii bocznej z pomocą klubowego fizjoterapeuty, zanim wrócił na boisko.

A jego powrót spotkał się z ogromnym chórem buczenia, gdy przekształcił się w złoczyńcę pantomimy.

Kovacic grał tylko przez kilka chwil, po czym ponownie upadł na ziemię w kole środkowym i dał sygnał do zjazdu, a Ruben Loftus-Cheek zajął jego miejsce.

Ale kiedy udał się do wykopu Chelsea, wielu kibiców gospodarzy zaczęło obrażać i zaciekle oczerniać byłego człowieka Realu Madryt.

DARMOWE ZAKŁADY I ZAREJESTRUJ SIĘ OFERTY – NAJLEPSZE OFERTY DLA NOWYCH KLIENTÓW

Kovacic początkowo wyglądał, jakby miał zareagować ze złością na okrzyki X-rated, gdy stewardzi w okolicy zerwali się, by spróbować uspokoić sytuację.

Pracownicy Chelsea zaczęli błagać asa, aby usiadł – ale zamiast tego przyjął nadużycie ze spokojem i jeszcze bardziej nakręcił fanów Leeds, gdy na jego twarzy pojawił się ogromny uśmiech.

Kovavic wkrótce miał przypięty worek z lodem do lewej kostki i zaczął iść wzdłuż linii bocznej w kierunku tunelu obok jednego z członków personelu medycznego klubu, do którego otrzymał jeszcze więcej słów.

Mimo że ostatni raz śmiał się ze swoimi opryszkami, teraz czeka go wyścig z czasem, aby odzyskać siły przed sobotnim starciem na Wembley z Liverpoolem.

Szef Chelsea Thomas Tuchel przyznał później: „Mówię ci nie jako trener i nie jako ekspert, ale dla mnie jest to bardzo mało prawdopodobne. To była spuchnięta kostka i bardzo go boli.

„Dla mnie nie jestem lekarzem i musimy poczekać na badania, ale jest bardzo mało prawdopodobne, żeby mógł grać. To dla nas absolutnie zła wiadomość w idealny wieczór.”

Pomocnik spotkał się z większymi nadużyciami, gdy pokuśtykał do tunelu z lodem na kostce

4

Został zraniony przez ten lekkomyślny atak, który doprowadził do wyrzucenia gwiazdy z Leeds, Dana Jamesa

4

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button