Rozrywka

Zobacz, jak Lionel Messi wystrzeliwuje skandaliczny overhead CHIP dla PSG, gdy argentyńska legenda i Neymar demolują Clermont

LIONEL MESSI pokazał swoją klasę, gdy PSG pokonał Clermonta w otwierającym Ligue 1 meczu.

35-letnia legenda argentyńska strzeliła gola w meczu w wygranym 5:0 meczu na Stade Gabriel Montpied w sobotę.

2

Messi strzelił klamrę – ale to jego sekundant miał fanów na nogach.

Leandro Paredas znalazł swojego rodaka samotnie w polu karnym, który stał tyłem do bramki.

Messi wyrzucił piłkę w powietrze, po czym wykonał błyskotliwy rzut znad głowy – zapętlając piłkę nad Morym Diawem w siatce Clermont.

PSG zajęło zaledwie dziewięć minut, aby objąć prowadzenie – który w zeszłym tygodniu był w szalonym nastroju przeciwko Nantes w Trophee des Champions, odnosząc zwycięstwo 4:0.

Messi genialnie skierował piłkę w stronę Neymara, który zakończył znakomity ruch.

Achraf Hakimi strzelił gola w połowie pierwszej połowy po błyskawicznej kontrataku, po czym z rzutu wolnego Neymara skierował do siatki Marquinhos.

Neymar następnie zapewnił Messiemu czwarte miejsce, zanim napastnik ukoronował doskonały występ swoim oszałamiającym golem.

W zeszłym tygodniu ogłoszono, że Barcelona odejdzie wszyscy won ponownie podpisał Lionela Messiego w emocjonalnym transferze.

DOŁĄCZ DO SUN VEGAS: OTRZYMAJ BEZPŁATNY BONUS 10 GBP Z setkami GIER I NIE WYMAGAJĄ DEPOZYTU (obowiązują OWH)

Prezydent Joan Laporta twierdzi, że czuje się „wdzięczny” Argentyńczykowi po nadzorowaniu jego płaczliwego wyjścia w 2021 roku.

Messi, 35, dołączył do Paris Saint-Germain na DARMOWY tego lata i nie ma kontraktu w czerwcu przyszłego roku.

A Laporta „marzy” o złapaniu go na ostatnie lata.

Powiedział: „Czuję się dłużnikiem Leo Messiego.