Rozrywka

Zobacz, jak rekrut Thunder o długości 7 stóp, Chet Holmgren, niszczy Steph Curry za pomocą sztuczki WŁASNEJ gwiazdy Golden State

Perspektywa NBA, Chet Holmgren, pokonał legendarnego Stephena Curry’ego, zanim jeszcze zaczęła się jego kariera zawodowa.

20-letnia gwiazda Gonzaga Bulldogs 7ft1 zajęła drugie miejsce w klasyfikacji generalnej przez Oklahoma City Thunder w czwartek wieczorem na Brooklynie.

7

W 2019 roku oszołomił Stepha Curry'ego na obozie treningowym SC30

7

Mając zaledwie 17 lat, Ched dał Curry'emu błąd, pokazując oszałamiająco szybkie ręce

7

Pięciogwiazdkowy rekrut zdołał wyprzedzić czterokrotnego mistrza NBA

7

Zakończył bezwzględną grę zdecydowanym wsadem

7

Pochodzący z Minneapolis Holmgren wygrał obrońcę roku 2022 WCC i był jednomyślnym, pięciogwiazdkowym rekrutem.

Mock drafts miał 195lbs Bulldogs center w pierwszych pięciu typach, a niektóre sprawiły, że był on numerem jeden w klasyfikacji generalnej.

Zajął drugie miejsce w Thunder po tym, jak Orlando Magic zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej Paolo Banchero.

I już ma gwiazdorską jakość, by zabłysnąć na największej scenie – co pokazują jego wyczyny w liceum.

Najważniejsza liczba we wszechświecie ujawniona przez naukowców – to NIE 42
Little People gwiazda Matta o wartości 4 mln dolarów NADAL na sprzedaż po odmowie sprzedaży synowi

W sierpniu 2019 roku świeżo upieczony nastolatek zmierzył się na korcie z MVP finałów NBA 2022 i czterokrotnym mistrzem Currym.

Holmgren grał w SC30 Select Camp, gdzie Curry zebrał najzdolniejszy talent w Bay Area, aby poprawić swoją grę pod jego opieką.

Ale mógł żałować, że wysłał Holmgrenowi zaproszenie po tym, jak gwiazda 7 stóp wykonała brudny ruch za plecami, aby zostawić Curry’ego w kurzu.

W wieku zaledwie 17 lat Holmgren oszukał sobie drogę do supergwiazdy Golden State, zanim zdecydowanie zanurkował w następnym obrońcy.

Szybkie ręce gwiazdy prawie pozostawiły Curry’ego na pokładzie – a co gorsza, był to ruch, którego często używa HE, aby sprawić, by obrońcy NBA wyglądali głupio.

Holmgren okazał się zarówno ofensywnym, jak i defensywnym atutem przez całe swoje studenckie życie, grając bardziej jak strażnik niż tradycyjny środek.

Jako student pierwszego roku zdobywał średnio 14,1 punktu, 9,9 zbiórki i 3,7 bloków na mecz.

A Steph – największy strzelec, jakiego kiedykolwiek widziała liga – byłby pod wrażeniem 39-procentowego wskaźnika trafień spoza łuku.

Curry świętował w tym tygodniu nagrodę MVP finałów NBA po tym, jak pomógł poprowadzić Golden State do tytułu w meczu z Boston Celtics.

Niektóre próbne wersje robocze sprawiły, że Ched był numerem jeden w ogólnej klasyfikacji

7

Curry jest czterokrotnym zdobywcą tytułu NBA i wygrał tegoroczny finał MVP

7

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button