Rozrywka

Zobacz urocze, bliźniacze chwile księżniczki Charlotte z Kate Middleton

Księżniczka Charlotte może właśnie skończyła cztery lata, ale już jest gwiazdą stylu w trakcie tworzenia. A oprócz upodobania do kwiecistych sukienek i kardiganów, książę William oraz Księżniczka KateCórka 's znana jest również z tego, że zabija grę w stylu mama i ja, #twinning z mamą.

Jerzy oraz LudwikSiostra Charlotte nie zawsze towarzyszy rodzicom na królewskich imprezach, ale kiedy to robi, jest tak samo modna jak jej mama gwiazdy międzynarodowego stylu. Duet matka-córka jest często skoordynowany kolorystycznie z ich ładnymi pastelowymi zespołami, takimi jak niebieskie odcienie, które nosili podczas kanadyjskiej trasy koncertowej w 2016 roku.

Różowy to kolejny wybór dla pary i oboje nosili kobiecy ton podczas Trooping the Colour w 2017 roku. Na Książę Harry oraz Meghan MarklePodczas wesela w maju 2018 r. księżna i jej mini-ja nosili odcienie bieli, z Kate ponownie ubraną w płaszcz od Alexandra McQueena, a Charlotte kołysającą swoją sukienkę druhny Givenchy.

Nie mamy wątpliwości, że w przyszłości rodziny królewskiej będzie o wiele więcej wspaniałych, dopasowanych do siebie momentów i możemy mieć tylko nadzieję, że nadal będą bawić się kolorami i nadrukami. Może zrobią notatki z tętniącej życiem, tęczowej garderoby zmarłej królowej Elżbiety II?

W międzyczasie będziemy krzyczeć i wzdychać przez wszystkie te czasy, kiedy ona i księżna Kornwalii i Cambridge #bliźniają się w swoich wyborach strojów!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button