Rozrywka

„Żółte kurtki” sezon 2: Lauren Ambrose w roli dorosłego Vana i wszystko, co trzeba wiedzieć

Źródło zdjęcia: Showtime / Marion Curtis / StarPix dla AppleTV + / Shutterstock

Wciąż o nas szumi Żółte kurtki. Serial dramatyczny Showtime, który został nominowany do 7 Primetime Emmys, powraca w sezonie 2. Finał pierwszego sezonu wyemitowano w styczniu 2022 roku, a od tego czasu fani z niecierpliwością czekali na wieści o drugim sezonie. Najnowsze wiadomości? Ujawnienie, kto zagra dorosłego Vana.

Chociaż w serialu jest wiele tajemnic — w tym co naprawdę wydarzyło się w dziczy — wiele już wiemy o długo wyczekiwanym drugim sezonie. Na szczęście nie będziemy musieli czekać także pragną więcej. HollywoodLife podsumował wszystkie najważniejsze aktualizacje Żółte kurtki Sezon 2.

Żółte kurtki
Christina Ricci, Juliette Lewis, Tawny Cypress i Melanie Lynskey z „Yellowjackets”. (Czas na przedstawienie)

Czy będzie sezon 2 Yellowjackets?

TAk, Żółte kurtki powróci w sezonie 2. Showtime odnowiło serię w grudniu 2021 roku, gdy serial był w trakcie pierwszego sezonu. Żółte kurtki został już doceniony przez krytyków ze 100% wynikiem na Rotten Tomatoes, a jego publiczność nadal rosła. Program stał się drugim najczęściej transmitowanym serialem Showtime w historii sieci.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Yellowjackets na Showtime (@shoyellowjackets)

Żółte kurtki był nieskazitelną sensacją dla Showtime” Gary Levine, prezes ds. rozrywki dla Showtime Networks, powiedział w oświadczeniu. „Jesteśmy przytłoczeni zarówno uznaniem, jak i reakcją publiczności na naszą serię, w tym kilkoma listami „Best of 2021”, stuprocentowym wynikiem w Rotten Tomatoes i rosnącą jak kula śniegową oglądalnością. Najwyraźniej istnieje głód oryginalności i śmiałości, a nasi niesamowici showrunnerzy Ashley, Bart i Jonathan, wraz z doskonałą obsadą, zapewnili to i wiele więcej. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć niespodzianki, jakie czekają dla nas w drugim sezonie.

Showrunnery Jonathan Lisco, Ashley Lyleoraz Bart Nickerson wydał również oświadczenie na temat sezonu 2: „Jesteśmy bardzo wdzięczni za niesamowite wsparcie, jakie otrzymaliśmy dla tego programu – zarówno od Gary Levine, Jana Winograda, David Nevins, Amy Izrael, Dave Binegar, a także reszta fantastycznego zespołu Showtime, a także z naszego rosnącego zespołu „Detektywów obywatelskich” w domu. Nie możemy się doczekać, aby dalej opowiadać tę historię z naszą niesamowitą obsadą i ekipą. Saga trwa!”

Żółte kurtki Data premiery sezonu 2

Żółte kurtki nie ma w tej chwili ustalonej daty premiery, ale Levine powiedział Sęp w styczniu 2022 roku Showtime „pracuje nad premierą pod koniec 2022 roku. Ma nadzieję, że Żółte kurtki pozostanie w „cyklu rocznym”. Myślę, że nasi widzowie na to zasługują i myślę też, że kiedy masz program, który ma taki rozmach, nie chcesz pozwolić mu się rozpuścić”.

Zdjęcia do sezonu 2 jeszcze się nie rozpoczęły. Kiedy HollywoodLife rozmawiałem WYŁĄCZNIE z Samantha Hanratty, która gra nastolatkę Misty, nie wiedziała, kiedy rozpocznie się produkcja. „Dosłownie nie słyszałem od nikogo… Jestem teraz tak poza pętlą i naprawdę mam nadzieję, że wejdę w pętlę, ponieważ chcę wiedzieć wszystko. Chyba nikt jeszcze nic nie słyszał. Naprawdę chciałbym wiedzieć, kiedy zaczynamy kręcić i gdzie zaczynamy kręcić. Jeśli zamierzamy awansować w naszym życiu, chcę wiedzieć, dokąd zmierzamy. Wracamy do Kanady? Nie wiem. Więc chcę wiedzieć tyle, co wszyscy inni. Myślę, że niewiele wiem o nadchodzącym sezonie. Wiem trochę o tym, dokąd zmierza Misty, co jest fajne, ponieważ musiałem wiedzieć, gdzie był jej sposób myślenia. Ja na to: „Czy ona wierzy w te nadprzyrodzone rzeczy, czy nie?” I otrzymałem bardziej szczegółową odpowiedź, niż się spodziewałem, więc byłem bardzo podekscytowany.

Od sierpnia 2022 roku serial nadal nie rozpoczął produkcji w 2. sezonie. Jednak showrunners poinformował o wydaniu drugiego sezonu. „Pracujemy na pierwszy kwartał 2023 roku” – powiedział Lyle Wrap. „Jesteśmy na bardzo podobnym torze produkcyjnym pod względem czasu, jak w poprzednim sezonie, chociaż oczywiście musimy nakręcić dodatkowy odcinek, ponieważ ostatnio kręciliśmy pilota. Wierzę, że zakończymy zdjęcia około lutego, a wkrótce potem będziemy emitować.

Co wydarzyło się w sezonie 1?

Żółte kurtki śledzi licealną drużynę piłkarską w drodze na mistrzostwa kraju w 1996 roku. Ich samolot rozbija się w kanadyjskiej dziczy, a pozostali przy życiu członkowie pozostają na mieliźnie. Wielu pasażerów, w tym główny trener drużyny, ginie w wypadku. Ben, asystent trenera, zostaje częściowo amputowany przez Misty po tym, jak kawałek samolotu ląduje na nim.

Ci, którzy przeżyli, rozpoczynają walkę o przeżycie i nie mają pojęcia, że ​​Misty zniszczyła czarną skrzynkę, która mogła pomóc światu zewnętrznemu ich zlokalizować. W środku lasu natkną się na kabinę i porzucony samolot. Pojawia się też dziwny symbol, który zaczyna się pojawiać. W grupie ustalane są role, a Natalie i Travis zostają myśliwymi, ponieważ wiedzą, jak używać karabinu. Laura Lee wierzy, że może latać samolotem po zapoznaniu się z instrukcją, ale ginie ognistą śmiercią, gdy samolot eksploduje w powietrzu.

Taissa postanawia spróbować znaleźć pomoc. Zabiera ze sobą kilku członków załogi, w tym jej dziewczynę Van. Van zostaje brutalnie zaatakowany przez wilka, ale udaje mu się przeżyć po kilku sękatych szwach. Autorytet Lottie w grupie zaczyna rosnąć, gdy czuje, że w lesie kryje się ciemna energia. Shauna odkrywa, że ​​jest w ciąży z dzieckiem Jeffa, a Jackie po przeczytaniu dzienników Shauny dowiaduje się o szokujących wieściach.

Przedostatni odcinek to wycieczka – dosłownie – po tym, jak grupa zostaje przypadkowo zatruta grzybami, których Misty miała użyć na Coach Ben. Travis i Jackie uprawiają seks, zanim Shauna, Lottie i inni zaatakują Travisa i prawie go zabiją. Natalie zatrzymuje Shaunę, zanim poderżnie gardło Travisowi. Finał kończy się śmiercią Jackie. Jackie i Shauna pokłócili się poprzedniej nocy, a Jackie postanawia spać na zewnątrz. Następnego ranka Shauna widzi, że spadł śnieg i zdaje sobie sprawę, że Jackie zasnął i umarł. Wciąż szukając Javi, który uciekł, Travis mówi Natalie, że ją kocha.

Ella Purnell
Ella Purnell jako Jackie. (Czas na przedstawienie)

W dzisiejszych czasach ocaleni wciąż próbują zmierzyć się z tym, co wydarzyło się 25 lat wcześniej. Natalie jest świeżo po odwyku, a Taissa kandyduje do senatu stanowego. Shauna jest żoną Jeffa i ma nastoletnią córkę. Misty pracuje w domu opieki.

Natalie, Taissa, Shauna i Misty otrzymują pocztówkę z symbolem dziczy. Kiedy Natalie i Misty wyruszają na poszukiwanie Travisa, odkrywają go martwego w stodole. Choć wydaje się, że się zabił, Natalie jest przekonana, że ​​został zamordowany. Shauna rozpoczyna romans z młodszym mężczyzną, ale kończy go zabijając go, gdy wierzy, że ją szantażuje. Okazuje się, że jej własny mąż szantażował ją i innych, aby pomóc uratować jego firmę.

W ostatnich momentach finału Natalie zostaje porwana przez grupę noszącą naszyjniki z symbolem z dziczy. Kobieta, o którą poprosiła, aby dowiedzieć się, kto opróżnił konto bankowe Travisa, dzwoni i zostawia wiadomość z pytaniem, kim jest Lottie Matthews. Taissa wygrywa wyścig w senacie stanowym, gdy jej żona Simone odkrywa tajną świątynię Taissy, w której znajduje się głowa i serce zaginionego psa rodzinnego.

Żółte kurtki
Niektórzy z ocalałych z Królową Poroża w scenie flash-forward. (Czas na przedstawienie)

W pierwszym odcinku serialu następuje przebłysk do środka zimy, gdy drużyna wciąż tkwi w lesie. Młoda kobieta umiera po wpadnięciu w pułapkę, a później zostaje rozcięta. Następna scena pokazuje ocalałych jedzących coś, co wydaje się być kobietą. Jest „Królowa Poroża” otoczona przez 6 innych. Jak dotąd jedyna twarz osoby, jaką widzieliśmy, to twarz Misty.

Żółte kurtki Załoga filmowa

Oczekuje się, że cała obsada powróci w drugim sezonie Żółte kurtki. Dorosła obsada obejmuje Melanie Lynskey jako Shauna, Cyprys płowy jako Taissa, Juliette Lewis jako Natalia, Krystyna Ricci jako Misty i Warren Kole jako Jeff. Lauren Ambroży dołączył do obsady sezonu 2 jako dorosły Van, ogłoszono 11 sierpnia.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Yellowjackets na Showtime (@shoyellowjackets)

Funkcje nastoletniej obsady Sophie Nélisse jako Shauna, Jasmin Savoy Brown jako Taissa, Sophie Thatcher jako Natalia, Samantha Hanratty jako Samanta, Liv Hewson jako Van, Courtney Eaton jako Lottie, Steven Krueger jako Ben, Kevin Alves jako Travis, Keeya Król jako Akilah i Alexa Barajas jako Mari.

Ponieważ Jackie umiera w finale, Ella Purnell nie oczekuje się, że powróci jako regularna seria. Nélisse powiedział HollywoodLife WYŁĄCZNIE, że Jackie „miała być tylko w pierwszym sezonie”. Jednak Nickerson ujawnił, że Linia TV że Jackie prawdopodobnie będzie znowu widziany w przyszłości.

„Zdecydowanie mamy pomysł, jak nadal ją wykorzystywać, a ona na pewno będzie obecna, prawdopodobnie przynajmniej przez cały czas trwania programu” – powiedział. „Powaga jej postaci będzie odczuwalna w całej konstelacji, bez względu na wszystko. I chcielibyśmy użyć jej specjalnie do kilku rzeczy, które gotujemy”.

Żółte kurtki Sezon 2 Fabuła

Pierwszy sezon zakończył się wraz z nadejściem zimy, więc stawka będzie tylko wyższa. Nickerson ujawnił się THR że program został przedstawiony jako „pomysł na pięć sezonów”.

Kevin Alves Sophie Thatcher
Kevin Alves i Sophie Thatcher jako Travis i Natalie. (Czas na przedstawienie)

Lyle zauważył również w wywiadzie z ELLE że showrunnerzy mają „punkt końcowy” dla serii. „Wiemy, do czego chcemy zmierzać. Jako scenarzyści musimy być elastyczni, zwłaszcza teraz, gdy mamy niesamowity zespół pisarski, a wy macie wszystkie te piękne mózgi, które zbierają się razem, by pomyśleć o krokach, przez które możemy wprowadzić te postacie. Ale mamy punkt końcowy i mamy maszty na drodze do rzeczy, o których wiemy, że chcemy się wydarzyć. Do pewnego stopnia pytanie brzmi po prostu, jeśli mamy pomysł, jak się tam dostaniemy, czy możemy znaleźć lepszy pomysł?” Po finale showrunnerzy drażnili się z: Różnorodność że „nie spotkaliśmy jeszcze wszystkich ocalałych w 2021 r.”

Nélisse ujawniła, że ​​uważa, że ​​Shauna zostanie zniszczona przez śmierć Jackie. „Myślę, że później będzie miała naprawdę ciężki czas, ponieważ chociaż sprawy z Jackie szły źle, nie sądzę, żeby kiedykolwiek mieli tak wielką walkę” – powiedziała HollywoodLife. „Więc, aby doprowadzić do jej śmierci, myślę, że po prostu będzie wywierać nacisk na swoje ramiona. Prawdopodobnie dozna później nawet lekkiej traumy. Zobaczymy w drugim sezonie, co napiszą, ale wydaje mi się, że może nawet otępiać i po prostu przejść w tryb przetrwania i po prostu być przez chwilę bez emocji.

Kto zagra w dorosłej Lottie?

Dorosła Lottie będzie można zobaczyć w sezonie 2, to na pewno. Fani wyrzucili nazwy takie jak Maggie Q, Sandrine Holt, Morena Baccarinoraz Olivia Munn jako możliwi kandydaci. Showrunnerzy potwierdzili, że mają już pomysły na to, kto mógłby zagrać w starszą wersję Lottie.

Courtney Eaton
Courtney Eaton jako nastolatka Lottie. (Czas na przedstawienie)

„Nie mogę tak naprawdę ujawnić, kim oni są, ale tak, mieliśmy naprawdę zabawne, żywe dyskusje na temat tego, kto mógłby zagrać dorosłą Lottie. Naprawdę nie mogę powiedzieć ci wiele więcej o Lottie w 2021 roku, ponieważ czuję, że może to zepsuć historię, na której marynujemy” – powiedzieli. Różnorodność. W sierpniu 2022 r. Lyle powiedział: Wrap że rola dorosłej Lottie została obsadzona, ale nie została jeszcze ogłoszona.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button