Rozrywka

Żona gwiazdy „American Pie” Thomasa Iana Nicholasa, Colette Marino, wnosi o rozwód po ponad 10 latach małżeństwa

Shutterstock

Colette Marino oficjalnie złożył wniosek o rozwód z amerykanski placek gwiazda Thomas Ian Nicholas po ponad 14 latach małżeństwa, Nas tygodniowo może potwierdzić.

Przeczytaj artykuł

W dokumentach sądowych uzyskanych przez NasMarino, 46 ​​lat, jako przyczynę rozłamu podał „nie do pogodzenia różnice” i podał wrzesień 2019 r. jako datę separacji byłej pary. W dokumentach prawnych, które zostały złożone w czwartek, 12 maja, zauważono również, że profesjonalna DJ nie chce, aby wsparcie finansowe zostało przyznane jej lub aktorowi, 41 lat.

Marino i Nicholas związali się w 2007 roku. W 2011 roku powitali syna Nolana, a w 2016 roku córkę Zoë. Niekorzystny Aktor zabrał się do mediów społecznościowych, aby uczcić swoją żonę w separacji na Dzień Matki. Nicholas opublikował na Instagramie zdjęcie Marino i ich dzieci na karuzeli w niedzielę, 8 maja.

Przeczytaj artykuł

Pochodzący z Nevady stał się sławny po amerykanski placek zadebiutował w 1999 roku. Obok niego występuje Nicholas jako Kevin Myers Jason Biggs (Jim), Chris Klein (Chris „Oz” Ostreicher) i Eddie Kaye Thomas (Paweł Finch).

Thomas Ian Nicholass żona Collette rejestruje rozwód po ponad dekadzie
Dzięki uprzejmości

ten Debiutant roku gwiazda wcześniej zdradził, że nie ma w planach pokazywać swoim dzieciom znanego filmu. „Jeśli to zobaczą, będą musieli obejrzeć wersję TBS” – powiedział wyłącznie Nas tygodniowo w 2018 roku. „Wydaje mi się, że trwa 30 minut i wszystko jest edytowane”.

W tym czasie Nicholas zastanawiał się nad przyszłością serii i potencjalnym piątym filmem. — To leżało na półce w Universal i zbierało kurz. Scenariusz istnieje od pięciu lat. Jon [Hurwitz] oraz Hayden [Schlossberg]który napisał i wyreżyserował Zjazd amerykańskinapisał to”, powiedział Nas. „Myślę, że jest szansa. Zawsze jest szansa. Nigdy nie myśleliśmy, że zrobimy czwartą.

Przeczytaj artykuł

ten Partia Pięciu ałun zasugerował również, że nie sądził, że Kevin i Vicky (Tara Reid) pozostali razem. „Myślę, że tego właśnie chcą fani, ale myślę, że byłoby to po prostu – myślę, że byłoby fajnie, ale jednocześnie, czy ktoś naprawdę chce wrócić do swojej ukochanej z liceum?” powiedział. – Zrobił w college’u. Na studiach wielu ludzi tego chciało. Ale jako dorośli nie tak bardzo.

Nicholas dodał: „Myślę, że jest w dobrym miejscu, w którym spodziewalibyśmy się, że będzie i nie jest zbyt pochłonięty przeszłością, tak jak był w Amerykańskie ciasto 2. Myślę, że Kevin idzie dobrą ścieżką. Myślę, że chodzi tylko o to, by ponownie zobaczyć wszystkie postacie razem. To właśnie czyni go wyjątkowym. To połączenie nas wszystkich razem.”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button