Rozrywka

Żona Ne-Yo, Crystal Renay, występuje o rozwód, twierdzi, że raper spłodził dziecko z inną kobietą

35-letnia Crystal Renay Smith oficjalnie wzywa do zakończenia swojego sześcioletniego małżeństwa z raperem R&B Ne-Yo, którego prawdziwe nazwisko brzmi Shaffer Chimere Smith. Dzieje się to kilka dni po tym, jak publicznie oskarżyła Ne-Yo o oszustwo, twierdząc, że małżeństwo zostało „nieodwracalnie zerwane bez nadziei na pojednanie”. Renay twierdził również, że 42-letni piosenkarz „niedawno spłodził nieletniego” ze swoim „kochankiem”.

Crystal Renay rzekomo złożyła pozew o rozwód w mieście Georgia w Atlancie w poniedziałek, 1 sierpnia 2022 r., po odnowieniu ślubów z Ne-Yo w kwietniu 2022 r. Podała swoją oficjalną datę separacji jako 22 lipca i opiekuje się ich od tamtej pory troje dzieci, Shaffer Chimere Jr, lat 6, Roman Alexander-Raj Smith, lat 4 i Isabella Rose, 1. Crystal utrzymywała, że ​​opiekuje się dziećmi sama, apelując o pierwotną opiekę fizyczną i wspólną opiekę prawną, a także o alimenty i alimenty. Ne-Yo ma jeszcze dwoje dzieci: 11-letnią Madilyn Grace i 9-letnią Masona Evana z byłą Monyettą Shaw.

REKLAMA

CZYTAJ WIĘCEJ

Ne-Yo zatrzasnął się za to, że poprosił fanów, aby „Szanowali swoją rodzinę”, ponieważ żona Crystal Reyna oskarża go o oszustwo

„Za każdym człowiekiem”: Kim jest Crystal Smith? Ne-Yo ponownie oświadczył się żonie w sylwestra po ogłoszeniu rozwodu

REKLAMA

Crystal i zdobywczyni Grammy po raz pierwszy związali węzeł w lutym 2016 roku. Początkowo złożyła pozew o rozwód w 2020 roku, powołując się na niewierność Ne-Yo. Ne-Yo złożył później wniosek o rozwód, twierdząc również, że związek został „nieodwracalnie zerwany”. Następnie wycofał prośbę, uznając blokadę COVID za pomoc w ich zjednoczeniu. Przywitali swoje trzecie dziecko w 2021 r., a następnie odnowili swoje przysięgi w wyszukanej ceremonii w kwietniu 2022 r. 30 lipca Renay oskarżył Ne-Yo o oszustwo w długim poście na Instagramie, nazywając ich wspólny czas „osiem lat kłamstw i oszustwo.”

REKLAMA

Renay napisała w swoim poście na Instagramie. „Osiem lat nieświadomego dzielenia mojego życia i męża z wieloma kobietami, które sprzedają mu swoje ciała bez ochrony. Powiedzieć, że mam złamane serce i zniesmaczony, to mało powiedziane. Proszenie mnie, abym została i zaakceptowała to, jest absolutnie szalone”. Powiedziała, że ​​poza dziećmi ich wspólny czas to tylko „stracone lata i ból serca”. Aktorka „ze złamanym sercem i zniesmaczona” kontynuowała: „Prosić mnie, abym została i zaakceptowała to, jest absolutnie szalona. Mentalność narcyza. nie będzie już okłamywać opinii publicznej ani udawać, że to coś, czym nie jest.”

REKLAMA

„Proszę, abyście wszyscy przestali wysyłać mi filmy lub informacje o tym, jak oszukuje, ponieważ to, co robi, nie jest już moim problemem. Nie jestem ofiarą. Postanawiam stać prosto z podniesioną głową. Jeśli ktoś nie może Kocham cię tak, jak na to zasługujesz, to od ciebie zależy, czy pokochasz siebie — dodała Crystal. — Bez nienawiści w sercu życzę mu wszystkiego najlepszego.

REKLAMA

Ne-Yo odpowiedział na Twitterze, mówiąc: „W trosce o nasze dzieci, moja rodzina i ja będziemy pracować przez nasze wyzwania za zamkniętymi drzwiami”, prosząc jednocześnie fanów o prywatność. Piosenkarz nie skomentował jeszcze publicznie o rzekomym spłodzeniu kolejnego dziecka.


REKLAMA


Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button