Rozrywka

Żona zamienia Wielką Brytanię na USA, aby zostać gospodynią domową i żartuje, że to stresujące, gdy wypoczywa przy basenie?

Kobieta żyje swoim wymarzonym życiem po ślubie i przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych, aby zostać niepracującą w domu żoną.

Monny z Londynu poznała swojego obecnego męża przez Internet rok temu i zaręczyła się po tym, jak poznali się w prawdziwym życiu.

Od tego czasu poleciała do New Jersey, aby rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu i regularnie publikować aktualizacje na TikTo.

W jednym z filmów dzieli się swoimi codziennymi obowiązkami, gdy męża nie ma w domu.

– Oto dzień z życia gospodyni domowej z New Jersey – powiedziała Monny.

„Każdy poranek zaczynam od zrobienia dla mnie i męża kawy Nespresso na rozpoczęcie dnia, a następnie pysznego śniadania.

Monny pokazała widzom, jak wygląda jej codzienne życie, gdy jej męża nie ma z nią w domu (Zdjęcie: TikTok/monnymoves_) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

„A ponieważ bycie gospodynią domową jest oczywiście bardzo stresujące, siedzę przy basenie i piję kieliszek wina, udając, że jestem na wakacjach.

„Po poranku idę uzupełnić opaleniznę, zrobić fryzurę i makijaż, żeby mój mąż nie wracał do domu do rozczochranej żony.

„Teraz, kiedy wyglądam uroczo, nadszedł czas na więcej wina i przygotowanie obiadu, zanim wróci do domu.

Londyńczyk żartował ze swojego życia, ponieważ gospodyni domowa jest tak stresująca, i nakręciła o tym satyryczny film TikTok (Zdjęcie: TikTok / monnymoves_)

„Robię makaron, a marką, której używam, jest Dolce & Gabbana. Gospodynie domowe z New Jersey są super bouji, po prostu nie mogłem, dostałem to jako prezent ślubny.

Widzowie skomentowali wideo Monny, a jeden z nich zauważył: „Uwielbiam to, takie stresujące”.

Drugi napisał: „Jestem śmiesznie zazdrosny kochanie! Żyję swoim najlepszym życiem!”

Spędziła czas przy basenie i delektowała się kieliszkiem wina w szklance (Zdj .: TikTok/monnymoves_)

Otrzymuj wszystkie najważniejsze wiadomości dotyczące stylu życia prosto do swojej skrzynki odbiorczej. Zapisz się na bezpłatny biuletyn Daily Star Hot Topics

„Życie dziewczyną marzeń!” trzeci powiedział, a czwarty zauważył sztuczkę, mówiąc: „To satyra, prawda?”

Monny odpowiedział: „Tak, tylko parodia!”

Powiedziała, że ​​tak naprawdę nie nudziło jej siedzenie w domu, dodając: „Zawsze znajduję coś do zrobienia i lubię własne towarzystwo, gdy jestem sama”.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button