Rozrywka

„Żonaty od pierwszego wejrzenia”: dr Viviana Coles wyjaśnia, dlaczego opuściła show

TL; DR:

  • Długi czas Żonaty od pierwszego wejrzenia ekspertka, dr Viviana Coles, była nieobecna w specjalnym kojarzeniu sezonu 15.
  • Coles powiedziała na Instagramie, że zdecydowała się odejść od serialu.
  • DeVon Franklin i dr Pia Holec będą udzielać porad i wsparcia w związku przez cały sezon w San Diego.
Dr Viviana Coles z filmu „Żonaty od pierwszego wejrzenia” | Dożywotnia przez YouTube

22 czerwca Żonaty od pierwszego wejrzenia fani po raz pierwszy spojrzeli na singli z San Diego, którzy są gotowi zrobić duży krok w celu znalezienia miłości. Ale kiedy pastor Cal Roberson i dr Pepper Schwartz oceniali kandydatów do 15 sezonu, widzowie mieli ogromne pytanie: Gdzie była dr Viviana Coles?

Dr Viviana Coles przeniosła się z „Żonaty od pierwszego wejrzenia”

Dr Viviana Coles dołączyła do Żonaty od pierwszego wejrzenia panel ekspertów w sezonie 9. Seksoterapeutka była znajomą twarzą w kolejnych siedmiu sezonach serialu Lifetime reality. Ale pod koniec maja ujawniła, że ​​nie wróci na sezon 15.

Ekspert ds. relacji z Houston zdecydował, że nadszedł czas, aby przejść dalej, wyjaśniła.

„Zawsze byłam zajęta znaczącymi projektami w moim życiu zawodowym i osobistym” – napisała w poście na Instagramie 27 maja. „Zdecydowałem się skupić więcej tej energii na nowych ekscytujących możliwościach, aby dalej rozwijać moją misję pomagania innym w ich intymnych związkach. nie wrócę do Żonaty od pierwszego wejrzenia Następny sezon.”

Coles dodał, że była „wdzięczna” za czas spędzony w programie. Podkreśliła, że ​​nie kłania się, bo ma obawy o Żonaty od pierwszego wejrzenia lub jego format.

„Wierzę w MAFS proces i moim współpracownikom i nadal będę życzyć im i wszystkim przyszłym uczestnikom wszystkiego najlepszego” – napisała.

Pastor Cal i dr Pepper dobrali pary w sezonie 15

ZWIĄZANE Z: Ekspert „Żonaty od pierwszego wejrzenia” zastanawia się, czy w serialu kiedykolwiek pojawią się pary tej samej płci

Coles nie uczestniczy już w Żonaty od pierwszego wejrzenia, Pozostali dwaj eksperci serialu zostali sami, aby dopasować się do par z San Diego. W odcinku z 22 czerwca Roberson i Schwartz ocenili kandydatów do sezonu 15, przeprowadzili wizyty domowe i ostatecznie połączyli w pary 10 singli, którzy ich zdaniem byli gotowi do małżeństwa od pierwszego wejrzenia.

Pary tego sezonu to:

  • Lindy, 29-letnia fizjoterapeutka, i Miguel, 35, zastępca dyrektora medycznego
  • Krysten, 32-letni przedstawiciel handlowy, i Mitch, 41-letni orędownik polityki ochrony środowiska
  • Alexis, 29 lat, specjalista ds. logistyki, i Justin, 33 lata, specjalista ds. marketingu cyfrowego
  • Stacia, 37-letnia księgowa, i 34-letni Nate, handlarz dzienny
  • 27-letnia Morgan, dyplomowana pielęgniarka, i Binh, 29-letni inżynier

DeVon Franklin i dr Pia Holec dołączyli do serii Lifetime reality

Ekspert „Żonaty od pierwszego wejrzenia” DeVon Franklin w białej koszuli
DeVon Franklin | Paul Archuleta/Getty Images

Podczas gdy Schwartz i Roberson zajmowali się swataniem przez Żonaty od pierwszego wejrzeniato pierwszy w historii sezon na zachodnim wybrzeżu, nie będą jedynymi ekspertami pomagającymi uczestnikom w ich podróży.

DeVon Franklin i dr Pia Holec będą pod ręką, aby zapewnić dodatkowe wsparcie parom w sezonie 15. Franklin jest najlepiej sprzedającym się autorem książek o relacjach, takich jak Prawda o mężczyznach. Holec jest psychoterapeutą specjalizującym się w terapii seksu i par.

The Żonaty od First Sight Sezon 15 Kickoff Special nadawany w środę, 29 czerwca o 20:00 czasu wschodniego w programie Lifetime. Żonaty od pierwszego wejrzenia Premiera 15 sezonu 6 lipca o 20:00 ET.

Aby uzyskać więcej informacji o świecie rozrywki i ekskluzywnych wywiadach, zapisz się na Kanał YouTube Ściągawki Showbiz.

ZWIĄZANE Z: „Żonaci od pierwszego wejrzenia” Woody i Amani witają pierwsze dziecko

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button