Rozrywka

„Żonaty od pierwszego wejrzenia” teraz casting do sezonu 17 w Denver

TL; DR:

  • Żonaty od pierwszego wejrzenia obecnie casting na nowy sezon.
  • W Denver odbędzie się 17. sezon serialu Lifetime reality.
  • Producenci szukają ludzi, którzy „wyczerpali” wszystkie swoje możliwości randkowe.
Panoramę centrum Denver | Raymond Boyd/Getty Images

Żonaty od pierwszego wejrzenia producenci szukają odważnych singli, którzy są gotowi powiedzieć „tak” zupełnie obcej osobie. Seria Lifetime reality jest obecnie rzucana na nadchodzący sezon, który odbędzie się w Denver. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o castingu Żonaty od pierwszego wejrzenia Sezon 17.

„Żonaty od pierwszego wejrzenia” szuka singli w Denver na sezon 17

Żonaty od pierwszego wejrzenia pojedzie do Mile High City po raz 17. sezon. Producenci serialu polują obecnie na ludzi, którzy są gotowi na duży krok w nadziei na znalezienie miłości swojego życia.

Mieszkańcy Denver, którzy są gotowi na romans, mogą zgłosić się do programu za pośrednictwem strony castingowej. Byłoby MAFS członkowie obsady będą musieli podzielić się szczegółami na temat swojej kariery, wykształcenia, wzrostu, wagi, historii małżeństwa, pochodzenia kulturowego i religijnego i nie tylko. Kandydaci powinni być również przygotowani do odpowiedzi na pytania dotyczące ich dzieciństwa, relacji rodziców, historii randek, łamania umów i cech, których szukają u partnera. Będą także musieli udostępnić zdjęcia, linki do swoich profili w mediach społecznościowych oraz 15-sekundowy film wyjaśniający, dlaczego są gotowi do małżeństwa od pierwszego wejrzenia.

Jak dotąd amerykańska wersja Żonaty od pierwszego wejrzenia dopasował tylko pary przeciwnej płci. Jednak wniosek Denver zawiera pytania dotyczące tego, czy kandydaci są zainteresowani mężczyznami, kobietami lub osobami obojga płci. Sugeruje to, że w nadchodzącym sezonie serialu może pojawić się para osób tej samej płci.

Producent „Żonaty od pierwszego wejrzenia” mówi, że serial szuka „odważnych” singli, którzy chcą skorzystać z szansy na znalezienie miłości

” src=”https://www.youtube.com/embed/FHpTmlqcMTY?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

ZWIĄZANE Z: „Żonaty od pierwszego wejrzenia”: Mitch mówi, że gdyby wiedział, jak intensywny był program, mógł się nie zapisać

Co trzeba zrobić, aby rzucić? Żonaty od pierwszego wejrzenia? Nie ma magicznej formuły. Ale pomaga być odważnym, dyrektor castingu Donna Driscoll powiedziała News Channel 5, gdy serial był casting do nadchodzącego sezonu w Nashville.

„Zdecydowanie szukamy odważnych singli, którzy praktycznie wyczerpali każdą opcję randkowania i są gotowi spróbować czegoś niesamowicie niekonwencjonalnego, ale skutecznego, jak Żonaty od pierwszego wejrzenia,” powiedziała.

Jeśli ludzie posuwają się naprzód w procesie castingu, mogą oczekiwać, że będą częścią „bardzo naukowego” procesu kojarzeń, który obejmuje kwestionariusze zgodności, ocenę psychiki i wiele więcej, powiedział Driscoll. Jeśli mają szczęście, zespół ekspertów serialu znajdzie dla nich odpowiednik i (miejmy nadzieję) będą żyć długo i szczęśliwie.

Dlaczego ludzie zapisują się do „MAFS”

Chociaż Żonaty od pierwszego wejrzenia stworzyła trwałe związki, inne pary wybuchają wkrótce po ślubie. Chociaż program nie ma 100% wskaźnika sukcesu, nie powstrzymuje to ludzi przed daniem mu szansy. Driscoll powiedział, że kandydaci znudzili się uderzaniem w ceglany mur, jeśli chodzi o znalezienie partnera.

„W większości przypadków kandydaci, których dostajemy, naprawdę wyczerpali wszystkie opcje” – powiedziała. W tym momencie przekazanie procesu odnalezienia osoby zespołowi ekspertów jest pewną ulgą.

„Istnieje dowód, że proces działa”, powiedziała. Dodała, że ​​gdyby nie była mężatką, sama zapisała się na pokaz. „Gdybym był singlem i walczył z tym, co myślę, że niektóre z singli są przeciwko… 1000%, zrobiłbym to”.

Nowe odcinki Żonaty od pierwszego wejrzenia air w środy o 20:00 czasu wschodniego w programie Lifetime.

Aby uzyskać więcej informacji o świecie rozrywki i ekskluzywnych wywiadach, zapisz się na Kanał YouTube Ściągawki Showbiz.

ZWIĄZANE Z: „Żonaty od pierwszego wejrzenia”: kontrowersje w sezonie 7 wymuszone show, aby zmienić sposób wyświetlania uczestników

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button