Rozrywka

Źródło BBC Breakfast potwierdza „zakłócenia” za kulisami po wyjściu Dana Walkera

Chociaż wydaje się, że przejście Dana Walkera do życia w Channel 5 przebiegało gładko, podobno za kulisami jego starej pracy w BBC Breakfast doszło do pewnych „zakłóceń”.

Jedno źródło BBC potwierdziło teraz Daily Star, że za kulisami porannego programu, który jest obecnie kierowany przez Sally Nugent, Jon Kay, Nagę Munchetty i Charlie Stayta, dzieje się dość gorączkowo.

Na planie panuje napięcie nie tylko z powodu „pośpiesznej” decyzji szefów BBC o zastąpieniu wizerunku Dana wizerunkiem Jona Kaya na oficjalnych kontach w mediach społecznościowych serialu, ale w tym samym czasie planowany jest poważny remont.

Przemawiając wyłącznie do Daily Star, źródło BBC powiedziało: „Za kulisami są zakłócenia, gdy BBC Breakfast otrzyma nowy zestaw w ciągu najbliższych kilku miesięcy”.

Program ma naśladować studio popularnych amerykańskich talk show, z bardziej dynamicznym tłem i być może zamieniając niski stolik kawowy na wyższe biurko.

Najwyraźniej za kulisami było pewne „zakłócenie” od wyjścia Dana (Zdjęcie: mrdanwalker / Instagram) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Dodali: „Będzie to pierwszy raz, kiedy zmienią to od czasu przeprowadzki do Salford w 2012 roku, więc w sumie wszystko będzie wyglądało zupełnie inaczej w nadchodzących miesiącach.

„Wygląda na to, że chcą, aby wyglądało to bardziej jak amerykański program śniadaniowy i może mieć okna i przechodzących ludzi”.

Ale to nie wszystko, bo za kamerami panuje więcej napięcia niż tylko przetasowania.

Dan bezproblemowo zadomowił się w swojej nowej pracy w Channel 5 (Zdjęcie: Instagram / Dan Walker / Channel 5)

Przed kamerą Jon Kay niemal bezproblemowo wszedł na stare miejsce Dana na czerwonej sofie – ale nie wszyscy są z tego zadowoleni.

BBC nie potwierdziło jeszcze, kto oficjalnie przejmie rolę Dana, a niektórzy pracownicy wciąż walczący o awans poczuli się „niezręcznie”, że Jon wydaje się być „pozornym spadkobiercą”.

Nasze źródło powiedziało nam: „Choć wszyscy myślą, że Jon Kay jest spadkobiercą pracy Dana, pojawił się pewien niepokój, że zdjęcie„ nagłówka ” na oficjalnym koncie BBC Breakfast na Twitterze zostało zmienione w ciągu ostatnich kilku dni (podczas gdy proces nadal trwa), aby umieścić Jona jako jedną z czterech głównych gwiazd.

Jon Kay również był w centrum uwagi podczas śniadania?

„To chyba wystarczająco sprawiedliwe, ponieważ był częścią„ rodziny ”od miesięcy, ale niektórzy z BBC wciąż walczą o tę pracę i uważają, że jest to już rozstrzygnięte”.

Dodali: „Niektórzy z tych kandydatów zastanawiają się również, czy szefowie serialu mogli poczekać jeszcze kilka tygodni, zanim to zrobią.

„Jest trochę niezręczności, że szefowie postawili Jona w tej sytuacji. Jest bardzo lubiany, ale wydaje się, że byli trochę pospieszni i teraz wygląda na to, że umowa została zakończona, zanim proces się rozpoczął”.

Śniadanie BBC jest emitowane codziennie od 6 rano na antenie BBC One.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button