RozrywkaTrendy

Hitman, który sześć razy próbował zabić gangstera Salvatore Zottolę i nie powiódł się, chce pracować z dziećmi po wydaniu

BROOKLYN, NOWY JORK: Zabójca, który próbował zabić współpracownika mafii i jego syna, i sześć razy mu się nie powiodło, powiedział podczas rozprawy sądowej, że nie chce pracować z dziećmi, kiedy zostanie zwolniony. Ron Cabey, lat 32, zeznał w sądzie, że rzeczywiście zapłacono mu za zabicie 45-letniego Salvatore Zottoli i jego ojca Sylwestra lub lepiej znanego jako Sally Daz. Przywódca gangów Bloodsów został bezpośrednio wymieniony w zeznaniu. Cabey powiedział w sądzie, że przywódca gangu Bloods, Bushawn Shelton, zapłacił mu 10 000 dolarów, aby wyeliminował Salvatore i Sylvestera.

REKLAMA

71-letni Sylvester zginął w końcu podczas strzelaniny McDonalda w Bronksie w październiku 2018 roku, ale jego syn Salvatore przeżył wszystkie sześć prób. Członek gangu ujawnił swoją przestępczą karierę w sądzie po tym, jak został aresztowany w czerwcu 2018 roku. Od tego czasu współpracuje z prokuratorami federalnymi, aby uzyskać obniżony wyrok. Spędził wtorek 13 września i środę 14 września, szczegółowo opisując swoją przestępczą działalność i kłócąc się z reprezentującą oskarżonego Elizabeth Macedonio o nazwanie go szczurem w sądzie federalnym na Brooklynie. Twierdził, że po zwolnieniu z więzienia chciał pracować z dziećmi. Macedonio kpił z Cabeya i powiedział: „Czy planujesz porwać te dzieci? Czy pomożesz im w odrabianiu prac domowych, sir? Czy nauczysz je, co to jest praca domowa?” raporty Daily Mail.

REKLAMA

CZYTAJ WIĘCEJ

Film HORRIFYING pokazuje 70-letnią Azjatkę bitą przez bandę bandytów, w tym 11-letniego chłopca

Olivia Pratt-Korbel: Niewinna dziewczyna, 9 lat, zastrzelona i mama ranna w domu po wybuchu wojny gangów

REKLAMA

Prokuratorzy uważają, że Shelton został zakontraktowany przez brata Salvatore, Anthony’ego, aby mógł przejąć powiązany z mafią biznes nieruchomości swojego ojca. Kiedy Cabey został aresztowany w 2018 roku za napad na Times Square, powiedział swojemu wspólnikowi, że chce przejść do rzeczy, czyli zostać zabójcą kontraktowym, kiedy skontaktował się z nim Anthony. Pierwotnym planem było zamordowanie Salvatore’a, aby najpierw wywabić swojego ojca Sylwestra z ukrycia, aby on też mógł zostać zabity.

REKLAMA

Bushawn „Shelz” Shelton (powyżej), aby zastrzelić swojego ojca. (Departament Stanu Więziennictwa i Nadzoru Społecznego)
Bushawn „Shelz” Shelton został rzekomo zatrudniony przez Anthony’ego, syna Sylvestra Zottoloa, aby mógł przejąć biznes nieruchomości (Państwowy Departament Więziennictwa i Nadzór Społeczny)

Hitman nie zabija 6 razy!

Cabey podał szczegóły dotyczące tego, jak sześć razy próbował zabić Sylwestra i Salvatore’a i nie powiódł się. Po raz pierwszy Cabey próbował zaatakować Salvatore’a, gdzie był najbardziej narażony w domu, w dzielnicy Locust Point na Bronksie, pod mostem Throgs Neck Bridge. Jednak przeszkadzała mu patrolująca policja. Za drugim razem kierowca Cabey’a Dot, który został mu dostarczony przez Anthony’ego, został aresztowany, zanim zdążyli dotrzeć do Bronxu. Za trzecim razem Cabey próbował włamać się do domu Salvatore’a, ale wprowadził zły kod PIN kłódki i został zauważony przez policję, więc musiał uciekać.

REKLAMA

Salvatore Zotolla (Wiadomości YouTube/PIX11)
Salvatore Zottola przeżył wszystkie sześć prób zabicia go przez Rona Cabeya (PIX11 News/YouTube)

Zaraz po tym został poinformowany przez Sheltona, że ​​plan się zmienił i że musi teraz udać się bezpośrednio do Sylwestra. Za czwartym razem Cabey zbliżył się, by zabić Sylwestra, ale został wyrzucony, gdy zobaczył policyjną furgonetkę ustawiającą posterunek w parku w pobliżu jego domu. W czerwcu 2018 roku, z nowym kierowcą Himen Ross, pojechali do domu Sylwestra tylko po to, by zorientować się, że Salvatore też tam był i że wezwał policję. Para rozbiła furgonetkę i uciekła. Podczas ostatniej próby, ku ich zaskoczeniu, Sylvester został uzbrojony i oddał strzał ostrzegawczy, który zaalarmował policję. Próbował uciekać, ale został złapany. Po ucieczce Cabeya ukończył swoją pracę i zabił Sylwestra cztery miesiące później, w październiku 2018 roku.

REKLAMA

 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button