Trendy

Salvador Ramos: Zdjęcia Guns Emerges na Instagramie

 

Strona Instagram na Instagramie, która może być połączona z Salvadorem Ramosem

Strona na Instagramie, która wydaje się być powiązana z bandytą z Uvalde Salvadorem Ramosem, została usunięta wkrótce po masowej strzelaninie, w której zginęło 15 osób, w tym 14 uczniów szkół podstawowych.

Strona prezentowała zdjęcia broni. Możesz zobaczyć zdjęcia ze strony na Instagramie w całej tej historii.

Ramos, lat 18, był masową strzelanką w Szkole Podstawowej Robba w Uvalde w Teksasie, w której zginęło 14 uczniów i nauczyciel, co potwierdził na konferencji prasowej gubernator Teksasu Greg Abbott.

Senator stanowy, Roland Gutierrez, powiedział później w CNN, że zginęło 18 dzieci i troje dorosłych.

„Strzelec już nie żyje” – powiedział Abbott na konferencji prasowej. Strzelcem był Salvador Ramos, 18-letni mężczyzna mieszkający w Uvalde. Masowa strzelanina miała miejsce około południa 24 maja 2022 r.

Chociaż strona na Instagramie nie została publicznie uwierzytelniona przez władze, została usunięta wkrótce po strzelaninie. Strona podążała za uczniami liceum w Uvalde. Kilka osób, które twierdzą, że znają strzelca, opublikowało na swoich Instagramie historie o stronie po masakrze, twierdząc, że należy ona do Ramosa.

Oto, co musisz wiedzieć:

Strona na Instagramie zawiera zdjęcia broni

InstagramZdjęcie na stronie Instagram

Strona na Instagramie zawiera kilka zdjęć broni palnej, a także selfie.

To zdjęcie zostało opublikowane na stronie Instagram. Inny użytkownik Instagrama również podzielił się tym swoją historią, pisząc: „Salvador, nie ma mowy, żebyś to zrobił, że to nie mogłeś być ty”.

InstagramZdjęcie na stronie Instagram

Ramos wszedł do szkoły z pistoletem i prawdopodobnie karabinem, powiedział gubernator. Zastrzelił 14 uczniów i zabił nauczyciela, potwierdził gubernator.

„Pan. Ramos, strzelec, on sam nie żyje i uważa się, że zabili go funkcjonariusze odpowiadający. Dwóch odpowiadających funkcjonariuszy zostało trafionych pociskami, ale nie odnieśli poważnych obrażeń” – powiedział Abbott 24 maja 2022 r. Abbott powiedział, że bandyta był obywatelem USA.

Strona na Instagramie @Salv8dor_ Tagged a przypadkowa kobieta, pisząca, „I Got Lil Secret”

Instagram

Strona na Instagramie pod nazwą użytkownika @salv8dor_ została usunięta po ogłoszeniu przez Abbott imienia bandyty. Konto zawierało dwa selfie nastolatka, który wydaje się być strzelcem, oraz zdjęcia dwóch karabinów. Inne zdjęcie przedstawiało osobę trzymającą na kolanach magazynek do broni. Konto śledziło wielu użytkowników Instagrama, którzy potwierdzili, że są uczniami Uvalde High School.

Na innym koncie udostępniono wiadomości, które, jak mówi, napastnik wysłał jej na kilka dni przed strzelaniną. To konto zostało oznaczone przez bandytę w jego jedynym poście na Instagramie. Otagowane konto mówi w historii na Instagramie opublikowanej po strzelaninie, że nie mieszka w Teksasie i nie zna strzelca osobiście.

InstagramZdjęcie na stronie Instagram

Kobieta opublikowała wiadomości, które, jak powiedziała, pochodziły od nieznajomego, który oznaczył ją tagiem w poście z bronią na Instagramie. „Mam mały sekret. Chcę ci powiedzieć” — brzmiała jedna wiadomość.

„Nie znam go i nawet nie mieszkam w Teksasie” – napisała w swoim opowiadaniu. „On jest obcy. Nic o nim nie wiem. Postanowił oznaczyć mnie na swoim posterunku z bronią. Bardzo żal ofiar i ich rodzin. Naprawdę nie wiem, co powiedzieć”.

Instagram

Kobieta podzieliła się również wymianą wiadomości, jak powiedziała, z użytkownikiem Instagrama.

„Bądź wdzięczny, że cię oznaczyłem”, napisał w jednej z wiadomości, którą udostępniła. „Nie, to po prostu przerażające…” – odpisała.

„Mam zamiar”, napisał w wiadomości, ale nie rozwinął.

„O czym?” zapytała.

„Powiem ci przed 11” – napisał.

Instagram

Strzelanina nastąpiła w południe.

„Jedynym powodem, dla którego mu odpowiedziałem, było to, że się go bałem. Żałuję, że nie zasnęłam, żeby przynajmniej spróbować przekonać go, by nie popełnił swojej zbrodni. Nie wiem” – napisała kobieta w swoim opowiadaniu.

Inna osoba napisała na Instagramie, udostępniając zdjęcie ze strony: „Nazywał się Salvador Ramos… Nie miałam pojęcia, że ​​taki jest i gdybym o tym wiedział… nie śledziłabym go. Ledwo go znałem… po prostu rozmawialiśmy normalnie… rozmawialiśmy dwa razy…”

Film może pokazać bandytę wchodzącego do szkoły podstawowej

Ten filmik ze sceny pojawił się na Facebooku. Niektórzy uważają, że przedstawia bandytę wchodzącego do szkoły. „To, co przed chwilą mi przysłały moje dziewczyny, jest w Robb. Modlitwy za dzieci i personel” – napisała Elsa G. Ruiz, która udostępniła wideo na Facebooku.

Motyw jest badany.

Prezydent Joe Biden opowie o strzelaninie w szkole później tego wieczoru i został poinformowany o tym, powiedział jego sekretarz prasowy. „Jego modlitwy są z rodzinami dotkniętymi tym okropnym wydarzeniem i będzie przemawiał tego wieczoru, kiedy wróci do Białego Domu” – napisała na Twitterze.

Podejrzany mógł zastrzelić swoją babcię, zanim poszedł do szkoły, ujawnił gubernator. Według Abbotta Ramos był uczniem w Uvalde High School.

„Podobno badany zastrzelił swoją babcię tuż przed tym, jak poszedł do szkoły. Nie mam dalszych informacji o związku między tymi dwoma strzelaninami” – powiedział gubernator na konferencji prasowej.

ABC News poinformowało, że strzelanina miała miejsce w szkole, obalając wczesne doniesienia, że ​​strzelanina miała miejsce na zewnątrz. Abbott powiedział, że bandyta porzucił swój samochód przed wejściem do szkoły i otwarciem ognia.

Aktualizacja dotycząca strzelaniny w Robb Elementary School w Uvalde: w szpitalu uniwersyteckim jedna pacjentka, 66-letnia kobieta, jest w stanie krytycznym.

Nie mamy jeszcze warunku zgłoszenia dziecka.

— Zdrowie Uniwersytetu (@UnivHealthSA) 24 maja 2022 r.

Władze „badają jego powiązania ze szkołą” i „pracują z nazwiskiem i przeczesują media społecznościowe”, podało ABC News.

CZYTAJ DALEJ: Kaitlin Armstrong: Texas Woman poszukiwana w morderstwie profesjonalnego kolarza, który umawiał się ze swoim chłopakiem

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button